استفاده از بزرگان هندبال؛ پیشرفت هندبال یا گردوخااک برای منتقدان؟!
کد خبر: 965506
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Ag
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
هندبال به روز‌های همبسگتی رسیده و باید این هنر رییس فدراسیون را ستود که توانسته بیشتر خانواده هندبال را دور و اطراف خود جمع کند.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: حضور امیر سرتیپ حسن پور که یکی از مدیران کابلد هندبالی است و رقیب جدی رحیمی و پاکدل در دو انتخابات اخیر بود به عنوان نایب رییس فرصتی مغتنم است و نوید یک آینده خوب را می‌دهد.

حضور افرادی مثل مهدی آزادمنجیری، مثل حامدحاجی پور، مثل سیدحسن افتخاری، مثل مهدی واعظی و بسیاری دیگر از نیرو‌های هندبالی در فدراسیون نویدبخش آینده‌ای خوب و روشن برای هندبال ایران است، اما آنچه باعث نگرانی می‌شود اینکه نفر اول فدراسیون فردی احساسی و ناپخته است و جمع این بزرگان هندبال زیر یک سقف هنر مدیریت می‌خواهد تا بتواند از توانمندی‌ها و تجارب این‌ها به گونه ایی استفاده کند که از ان طرف بام نیفتیم!

به عنوان مثال در جمعی از هندبالی‌ها آقای پاکدل با غروری خاص می‌گوید که من هر که را بخواهم به فدراسیون می‌آورم، ولی فلانی و فلانی را نمی‌آورم!

آقای پاکدل، جناب رییس کم تجربه، اگر شما اندکی درایت داشتید هرگز چنین موضعی نمی‌گرفتید که بخواهید قدرت خود را به رخ منتقدین یا احیانا مخالفین بکشی.

ضمنا قضیه آفتابه و لگن ۷ دست و شام و نهار هیچی نباشد.

فرداهندبال مسابقات انتخابی المپیک را دارد و آنگونه که ساز ناهمگون از فدراسیون کوک می‌شود گویا پیشاپیش شکست را پذیرفته اید و گفته اید ما که به المپیک نمی‌توانیم برویم پس عجله ایی هم نداریم.

المپیک که شانسی نداریم، در بازی‌های آسیایی هم با این تفکر شما روی سکو نمی‌توانیم برویم پس بفرمایید این همه افراد کارکشته و کاربلد را برای چی دور خودتان جمع کرده اید؟ آیا این‌ها هم نظر شما را دارند؟

آیا قفط بخاطر خاموش کردن صدای منتقدان و مخالفان دست به این ابتکار زده و اگر چنین هدفی بوده یقینا ره به جایی نخواهد برد، اما اگر صادقانه چنین کاری شده و برای حضور این افراد برنامه وجود داشته باشد هندبال به روز‌های خوش آینده لبخند می‌زند.

آنچه که بار‌ها تاکید کرده ایم اینکه در کنار یک مدیر جوان کم تجربه اگر مدیران با تجربه ایی مورد استفاده قرار گیرند خروجی خوبی خواهد داشت و منتظر می‌مانیم تا ببینیم آیا آقای پاکدل کماکان به این فکر می‌کند که از وجود ایشان در جهت پیشرفت هندبال استفاده کند یا به منتقدانش و مخالفانش زهر چشم نشان دهد که در این صورت باید افسوس خورد و جز این هم نیست.

کلام آخر حضور یک مدیر باتجربه در روابط عمومی بنام مهدی واعظی است که بدون حاشیه و بدون جار و جنجال برای رشد و ارتقای هندبال کار می‌کند و ابتکار امروزش در گرامیداشت روز خبرنگار که صندلی خالی میلاد حجت الاسلامی جوانی که زود از بین ما پرواز کرد و چندسالی مدیر روابط عمومی هندبال بود یک ابتکار بیا ماندنی و نشان از پختگی دارد. یاد میلاد را گرامی میداریم و او همواره در قلب ما جای دارد و درود به مهدی واعظی با این ابتکار بیاد ماندی و زیبا.

بازهم امیدواریم رییس فدراسیون به فکر استفاده ابزاری از نیرو‌های کار بلد نباشد و گرد و خاک نکند که من این‌ها را جمع کردم و قدرت این را دارم که فلانی و فلانی را تحویل نگیرم!

این اخلاق نه با مشی ورزشی سازگار است و نه با عرف رفتاری جامعه ما.

روز خبرنگار مبارک باد آقای رییس فدراسیون هندبال. درست است که شما در تبریک روز خبرنگار هم ناپخته عمل کرده اید و خبر نگاران عاشق نیازی به تبریک شما ندارند و کارشان را با شما و بی شما انجام می‌دهند، ولی ما هم به اندازه خود هندبال بازی کرده ایم و هرگز به فکر استفاده ابزاری از هندبال و مدیریت آن نبوده ایم. شما از جام شهدای هویزه شاید بیاد نداشته باشی، ولی ما آنجا هم بازی کرده ایم جناب پاکدل و اگر در باره هندبال می‌نویسیم بواسطه عشقی است که به این رشته داریم. مدیریت‌ها زود گذرند، ولی آنچه ماندنی است مرام و معرفت و تاثیر گذاری مدیران است.

تا صد سال دیگر هم می‌گویند اولین مقام رسمی هندبال ایران در بازی‌های آسیایی گوانگژو و درزمان مدیریت سیدجلال کوزه گری بدست آمد.

اولین و تنها‌ترین سالن هندبال را علیرضا رحیمی بنا کرد.

شما چه اثری خواهید داشت آقای پاکدل که برای منتقدانت گرد و خاک می‌کنی؟!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار