بزرگان اصلاحات پاسخگوی اوضاع نابسامان معیشتی باشند
کد خبر: 964968
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004320
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: بزرگان جریان موسوم به اصلاحات که موضع «تَکرار» گرفتند، الان باید پاسخگوی افکار عمومی در خصوص اوضاع نابسامان معیشتی مردم باشند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، در خصوص سهم جریان اصلاحات در مشکلات معیشتی مردم گفت: قوه مجریه مسئول معیشت مردم است، ولی کسانی که با حمایت‌های خود این دولت را بر سرکار آورند و یا بزرگان جریان موسوم به اصلاحات موضع «تَکرار» گرفتند، الان باید پاسخگوی افکار عمومی در خصوص اوضاع نابسامان معیشتی مردم باشند.

وی با بیان اینکه آحاد ملت و مسئولان دولتی دریافتند که دلبستن به بیگانگان اشتباه استراتژیک است، اظهار داشت: الان باید با پذیرش اشتباه، منطق مقاومت را پیگیر باشند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اگر گشایشی در کشور ایجاد شود ناشی از اقتدار دیپلماسی مقاومت، ناشی از حرکت عظیم سپاه در ساقط کردن پهپاد آمریکایی، توقیف نفتکش در برابر نفتکش در مواجهه با انگلیس و گفتمان مقتدرانه رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن است.

آیت الله کعبی با بیان اینکه مردم به خوبی درک می‌کنند که گفتمان مقاومت راهگشا است، اظهار داشت: مردم دریافتند که با گفتمان مقاومت زندگی آن‌ها به سامان می‌رسد و مشکلات برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه جریانی در کشور دلبسته مذاکرات بود و اقتصاد را به مذاکرات ربط می‌داد، اظهار داشت: مسئولیت پیامد‌های ناشی از عدم رفع تحریم‌ها پس از دوران مذاکرات و اینکه آن‌ها در دولت طرح و برنامه‌ای هم برای حل مشکلات اقتصادی ندارند، بر عهده جریان غرب گرا در کشور است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: کسانی که با حمایت‌های خود دولت را بر سرکار آوردند و در ادامه نیز از اقدامات و برنامه‌های دولت حمایت کردند و تیمی که در جریان مذاکرات قرار گرفت باید مسئولیت اوضاع نابسامان اقتصادی را بپذیرند و برای مشکلات کشور به ویژه تورم و گرانی‌ها طرح و برنامه اجرایی داشته باشند.

آیت الله کعبی با بیان اینکه مردم باید به شکل ملموس گشایش اقتصادی را ببینند، تصریح کرد: البته برای جبران اشتباه شاید مقداری دیر شده باشد، ولی بالاخره فصل، فصل انتخابات است و این جریان تلاش دارد ناکارآمدی و ناکامی‌های خود را به گردن جریان منتقد دولت بیندازند.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار