تهیه فرهنگ‌نامه جامع شهدای استان مرکزی نمونه یک کار جهادی
کد خبر: 964286
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042r0
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
سرویس ایران جوان آنلاین: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به تهیه فرهنگ‌نامه جامع شهدای استان مرکزی گفت: این کار به عنوان یک کار ارزشمند است و قطعاً رضایت و لبخند حضرت آقا در دیدار با ایشان را برای این کار خواهیم داشت.
سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به تهیه فرهنگ نامه جامع شهدای استان مرکزی گفت: قطعاً کار‌های بزرگی که در خصوص فرهنگ‌نامه شهدا انجام شده است ماندگار خواهد بود و عنایات شهدا شامل حال تمامی کسانی که در این راه مقدس قدم برداشته‌اند می‌شود. وی تهیه فرهنگ‌نامه شهدا را مصداق کار جهادی دانست و افزود: این کار به عنوان یک کار ارزشمند که چند سال زحمت برای آن کشیده شده و قطعاً رضایت و لبخند حضرت آقا در دیدار با ایشان را برای این کار خواهیم داشت.
کریمی با اشاره به اقدامات قابل توجهی که در خصوص تهیه مستندات انجام شده عنوان کرد: رزمندگان و پزشکان استان مرکزی در حوزه بهداشت و درمان اقدامات بسیار گسترده‌ای انجام داده‌اند و باید این اقدامات در مستندات آورده شود. وی ارتباط مستمر و دائمی با پیشکسوتان حوزه بهداشت و درمان را لازم و ضروری خواند و افزود: استان مرکزی در امر بهداشت و درمان اقدامات ویژه‌ای در دفاع مقدس انجام داده و یکی از آن‌ها ساخت دو بیمارستان توسط گروه مهندسی ۴۲ قدر است که باید در مستندات قابل توجه باشند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار