خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در استان مرکزی ۲۵ درصد افزایش یافت
کد خبر: 962655
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Qh
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی
خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است.

خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش یافته است.

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی گفت: ۱۱۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان از ابتدای خرید تضمینی این محصول در سال جاری تا کنون از گندمکاران استان خریداری شده که این شاخص نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۰ هزار تن بیشتر است.

غلامرضا ملکی معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی افزود: ۷۰۰ میلیارد ریال از طلب گندمکاران استان مرکزی امسال پرداخت شده و طلب کشاورزان استان تا ۱۶ تیرماه امسال تسویه شده است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تسویه حساب گندمکاران تا یک هفته پس از تحویل محصول به سیلوها و انبارهای ذخیره سازی انجام می شود و طلب آنان به صورت کامل پرداخت خواهد شد.

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی خاطرنشان کرد: ظرفیت خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در سیلوها و انبارهای ذخیره استان ۶۰۰ هزار تن است و شرکت بازرگانی غله و خدمات بازرگانی استان از آمادگی کامل برای دریافت محصول کشاورزان برخوردار می باشد.

ملکی گفت: ۳۳ مرکز خرید در شهرستان‌های استان مرکزی برای تسهیل در ارایه خدمت و ذخیره سازی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان دایر شده است.

وی یاد آور شد: قیمت خرید تضمینی هر کیلوگرم گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در سال جاری ۱۷ هزار ریال تعیین شده است و محصول گندم کاران استان تا ۲ درصد سن زدگی بدون کسر قیمت از گندم اران استان خریداری می‌شود.

معاون بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی افزود: این شرکت در راستای افزایش انگیزه کشاورزان تا ۲۰۰ هزار ریال کرایه حمل به سیلوهای ذخیره گندم برای هر تن از محصول گندمکاران استان پرداخت می کند.

ملکی از خرید یک هزار تن کلزا در استان مرکزی خبر داد و گفت: شرکت غله و خدمات بازرگانی استان مرکزی از آمادگی کامل برای خرید و ذخیره سازی کلزا برخوردار است.

خرید تضمینی گندم از ابتدای خرداد ماه امسال در استان مرکزی آغاز شده است و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار