اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارند
کد خبر: 962267
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042KR
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
گزارش "جوان آنلاین" از کارشکنی بازنده‌ها در مجمع انتخابات وزنه برداری
انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری روز ۱۶ تیر ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار و علی مرادی با ۲۲ رای قاطعانه پیروز انتخابات شد تا برای ۴ سال دیگر ریاست فدراسیون را برعهده بگیرد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: معمولا چند روز بعد از برگزاری انتخابات، مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید برگزار می‌شود، اما در حالی که نزدیک به ۱۰ از تشکیل مجمع می‌گذرد، همچنان حکم ریاست علی مرادی صادر نشده و معلوم نیست که کار‌های فدراسیونِ المپیکی ایران باید توسط علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون اداره شود یا علی مرادی که با حکم مجمع ریاست فدراسیون را برعهده گرفته است؟
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
این در شرایطی است که بعد از اتمام دوره ۴ ساله ریاست مرادی، وزارت ورزش برای این فدراسیون سرپرست معرفی کرد و نزدیک به ۷۰ روز کار‌ها توسط خسروی انجام شد.
در این بین کارشکنی‌ها به اوج خود رسیده و چند کاندیدا که نتوانستند در مجمع رای بیاورند درباره انتخابات مباحث ضد و نقیضی را مطرح می‌کنند که اصلا به صلاح جامعه وزنه برداری نیست. آن‌ها (بازنده‌ها) به رغم پیروزی علی مرادی، نامه اعتراضی به وزارت ورزش نوشته اند و با تمسک به تعداد ۲۲ رای مرادی با توجه به ۴۳ رای دهنده مجمع، خواستار ابطال انتخابات شده اند.
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
موضوعی که توسط داروزنی و اسبقیان رد شده وعنوتن داشته اند که این اعتراض‌ها واهی است و وجاهت قانونی ندارد و طبق قانون علی مرادی توسط مجمع رئیس فدراسیون وزنه برداری انتخاب شده است این هاهمه در حالی است که مسابقات مهم جهانی و کسب سهمیه در پیش است، وضعیت جسمانی سهراب مرادی به واسطه مصدومیت‌های پی‌درپی بغرنج شده و نیاز است بار دیگر به آلمان سفر کند و هنوز حکم رئیس جدید صادر نشده و این برای رشته‌ای که در المپیک پیش رو دو سهمیه ارزشمند که می‌تواند فرصتی طلایی برای کاروان ورزش ایران در توکیو بسازد، را داراست، هرگز اتفاق خوبی نیست.
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
بی شک پرداختن به موضوعات کم‌اهمیت و تعلل در صدور حکم ریاست علی مرادی، قطعا علاوه بر اینکه همچنان فضای ناامن و بی‌ثباتی را بر ورزش المپیکی ایران حاکم می‌کند، تاثیر مستقیمی روی شانس اول طلای کاروان ورزش ایران در المپیک توکیو خواهد داشت. وزنه‌برداری در یک سال آینده مسابقات گزینشی و همچنین المپیک را در پیش دارد. ما تنها دو سهمیه در بخش مردان داریم که باید حداکثر استفاده را از آن ببریم.
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
حال سؤال اینجاست که چرا وزارت ورزش تا این اندازه دست‌دست می‌کند و مراسم معارفه رئیس یکی از مهمترین فدراسیون‌های کشورمان در سال منتهی به المپیک برگزار نمی‌شود؟ سال آینده مسابقات المپیک ۲۰۲۰ برگزار می‌شود و تعلل این روز‌ها می‌تواند افسوس و حسرت را در پی داشته باشد به خصوص اینکه یکی از شانس‌های اصلی کسب مدال ایران در این مسابقات یعنی سهراب مرادی با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند و باید هر چه سریع‌تر کار‌های درمانی‌اش را آغاز کند، اما در فدراسیونی که رئیس آن انتخاب شده همچنان سرپرست فعالیت می‌کند و این سؤال پیش می‌آید که چه کسی باید کار‌های نهایی اعزام مرادی را انجام داده و دستورات لازم را در فدراسیون در این باره صادر کند؟ قطعا تعلل وزارت ورزش در برگزاری مراسم تودیع رئیس منتخب مجمع فدراسیون وزنه‌برداری به سود ورزش ما نیست.
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
 
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
 
اعتراض‌های واهی وجاهت قانونی ندارد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار