افزایش دو برابری تعداد صنایع استان تا دو سال آینده
کد خبر: 961770
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042CQ
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۹
شرکت شهرک‌های صنعتی از ایده‌های برتر دانشجویان حمایت می‌کند
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کردستان گفت: ما به عنوان شرکت شهرک‌های صنعتی استان از دانشجویان با ایده‌های برتر حمایت می‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری جوان از سنندج، احمد خسروی شامگاه جمعه در اختتامیه رویدادهای نوآورانه اشتغالزایی با عنوان آب که در سالن همایش دکتر  شیبانی دانشکده مهندسی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: چنین برنامه‌هایی حلقه گمشده پیوند بین صنعت و دانشگاه است و ما برای ایجاد ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه، از ایده‌های برتر دانشجویان حمایت می‌کنیم.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کردستان اضافه کرد: صنعتی مطلوب و مناسب  است که از دل دانشگاه پدید آید و مجموعه سیاستگذاری استان باید به هر شیوه‌ای به تقویت ارتباط بین صنعت و دانشگاه اهتمام ورزند.

وی با اشاره به اینکه نکات مبهم صنعت، تولید و تکنولوژی در این رویدادها قابل شفاف‌سازی است، اظهار کرد: دانشگاه به نقش واقعی خود در این زمینه عمل کرده است و در بخش صنعت هم شرکت شهرک‌های صنعتی بر اساس وظیفه قانونی خود حمایت کاملی را در بخش‌های ثبت اختراع، طرح شرکت، آموزش و تامین امکانات اولیه انجام داده‌اند.

خسروی با بیان اینکه کردستان امکان تبدیل‌شدن به استان صنعتی را دارد، افزود: در نمایشگاه اخیر صنایع، بسیاری از هم‌استانی‌ها از وجود برخی صنایع در استان کردستان مطلع نبودند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کردستان گفت: کیفیت صنایع استان بر خلاف کمیت آن بسیار مطلوب است و تا دو سال آینده از نظر کمی هم تعداد صنایع استان دو برابر خواهد شد.

به گزارش جوان؛ رویداد نوآورانه اشتغال‌زایی آب چهارشنبه هفته گذشته در دانشگاه کردستان آغاز شد و پس از ۵۴ ساعت فعالیت روز  جمعه به پایان رسید.

محورهای  اصلی مورد حمایت این رویداد نوآورانه اشتغالزایی آب، مدیریت هوشمند میزان آبدهی و زمان آبیاری محصولات باغی، مدیریت شبکه آبیاری و تجهیزات و قطعات آن، طراحی و ساخت تجهیزات نوآورانه برای کاهش مصرف و افزایش راندمان در سیستم‌های آبیاری، بهینه‌سازی دستگاه‌ها، تجهیزات و قطعات کنونی سیستم‌های آبیاری مورد استفاده، فناوری و روش‌های مناسب برای بهینه‌سازی مصرف آب شرب، روش‌ها و دستگاه‌های جدید برای تصفیه فاضلاب، راه‌کارهای مدیریت فاضلاب روستایی و جلوگیری از ورود آن به آب‌های طبیعی و سالم، بهره‌برداری بهینه از چشمه‌های باکیفیت آبی بالا در استان، افزایش ضریب بهره‌وری و راندمان در رو‌ش‌های نوین آبیاری، بهبود سیستم آبیاری مدرن برای توت فرنگی و سایر موارد مرتبط با حوزه آب است.

انتهای پیام/ ۲۳۳۰/۷۷

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار