رستمی در وقت اضافه نماینده ورزشکاران در مجمع انتخاباتی شد
کد خبر: 959737
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041fd
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
اتفاقات عجیب در آستانه برگزاری انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری همچنان ادامه دارد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان وزارت ورزش اعلام کرد که انتخابات فدراسیون وزنه برداری ١۶ تیر برگزار می‌شود. آنچه به عنوان پیش زمینه انتخابات اهمیت دارد، معرفی اعضای مجمع برای رای دادن است؛ اینکه به عنوان مثال چه کسانی به عنوان نماینده ورزشکاران، مربیان و داوران از سوی وزارت ورزش معرفی می‌شوند.

شنیده‌ها حکایت از آن دارد که یک مقام ورزشی که اقداماتش در حال مخدوش کردن سلامت این انتخابات و در جهت مخالف خواست و نظر وزیر ورزش است، کیانوش رستمی و سعید علی‌حسینی را به عنوان نماینده ورزشکاران به فهرست اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون وزنه برداری اضافه کرده است؛ آن هم در ثانیه‌های آخر!

اینکه چگونه این شخص به این جمع بندی رسیده که رستمی را به عنوان نماینده ورزشکاران انتخاب کند، جای سوال دارد. همه می‌دانند کیانوش رستمی نماد ورزشکارسالاری است و در این چند سال تا چه اندازه رفتار‌های غیرمتعارفی داشته که به منافع ملی آسیب جدی زده است. حال اینکه چنین فردی را به عنوان نماینده ورزشکاران معرفی می‌کنند، این سوال را به ذهن متبادر می‌کند که معیار چه بوده است؟ آیا معرفی کیانوش رستمی مزد ورزشکارسالاری اوست؟ آیا این انتخاب این باور را در ورزشکاران ایجاد نمی‌کند که هر کاری خواستند انجام دهند و نهاد متولی ورزش به جای برخورد با آنها، پاداش هم می‌دهد؟

این اتفاق در حالی رخ داده که علی هاشمی، ملی پوش وزنه برداری در سال گذشته عملکرد درخشانی داشته و باعث برافراشتن پرچم کشورمان شده، اتفاقی که رستمی در جهت عکس آن حرکت کرده است. اینکه وزارت ورزش به جای انتخاب علی هاشمی سراغ کیانوش رستمی رفته، از نکات مبهم و سوال برانگیز انتخابات وزنه برداری است که مغایر با نظر وزیر ورزش به شمار می‌رود.

نکته دیگر در معرفی نماینده داوری است که شنیده شده حذف بزرگان و اساتید این حوزه را به همراه داشته است
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار