معرفی ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری اردبیل در اجلاس اکو به سرمایه‌گذاران
کد خبر: 959024
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041U8
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: : پکیج‌های مختلفی در زمینه‌های گردشگری، آبدرمانی و گردشگری سلامت در استان آماده شده و در این اجلاس به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنامجو در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل قابلیت و ظرفیت‌های بالایی در زمینه گردشگری و به ویژه گردشگری سلامت دارد که باید از این اجلاس برای معرفی و اقتصادی کردن این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.

وی  برگزاری اجلاس بین‌المللی گردشگری سلامت با حضور کشورهای عضو اکو در استان را فرصتی برای استفاده از تجارب کشورهای عضو اکو در راستای توسعه استان دانست و بیان کرد: استان اردبیل یکی از استان‌هایی است که جهش‌های خوبی در زمینه توسعه مجتمع‌های آبدرمانی دارد و لازم است با جذب سرمایه‌گذاران این واحدها بیش از پیش رونق یابند.

استاندار اردبیل با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای رونق بخشی به گردشگری سلامت و مجتمع‌های آبدرمانی گفت: در این خصوص با فعال کردن پزشک آبدرمانی در سالجاری حوزه گردشگری سلامت در واحدهای آبدرمانی استان تقویت می‌شود.

بهنام‌جو تصریح کرد: عقد تفاهم‌نامه با دانشگاه استانبول در خصوص ارائه آموزش‌های پزشک آبدرمانی به پزشکان استان یکی از این گام‌‌ها در راستای تقویت گردشگری سلامت است.

وی افزود: پزشکان بعد از کسب آموزش‌های لازم در مجتمع‌های آبدرمانی استان مستقر شده و به ارائه خدمات درمانی به گردشگران خواهند پرداخت.

استاندار اردبیل با اشاره به ظرفیت استان در زمینه گیاهان دارویی تصریح کرد: در همین خصوص عملیات اجرایی بزرگترین واحد تولید داروهای گیاهی در استان آغاز شده است.

بهنام‌جو با بیان اینکه باید از ظرفیت اجلاس اعضای اکو در استان استفاده کنیم، افزود: پکیج‌های مختلفی در زمینه‌های گردشگری، آبدرمانی و گردشگری سلامت در استان آماده شده و در این اجلاس به سرمایه‌گذاران ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه از سرمایه‌گذاران بخش گردشگری سلامت استقبال می‌شود، گفت: تامین زیرساخت‌ها، تسهیل در روند اداری و ارائه تسهیلات بانکی به سرمایه‌گذاران با جدیت در استان دنبال می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار