سارق جهیزیه عروس: سرقت شغل دوم من است
کد خبر: 958302
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041IU
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۳
مجرم سابقه‌داری که بار‌ها به اتهام سرقت بازداشت شده و به زندان افتاده‌است، می‌گوید که سرقت شغل دومش است و از این راه پول خوبی به جیب می‌زند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، اواخر سال گذشته بود که شکایت‌های مشابهی درباره سرقت از منازل به مأموران کلانتری‌۱۷۰ کهریزک گزارش شد. مأموران پلیس در جریان بررسی‌های خود متوجه شدند که سارق یا سارقان در نبود صاحبخانه وارد شده و بعد از سرقت پول، طلا یا اشیای گرانقیمت از محل متواری شده‌اند. در حالی که بررسی‌ها در جریان بود مأموران کلانتری با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و او را دو روز قبل بازداشت کنند و در بازرسی از محل مقدار زیاد اموال سرقتی از جمله یک جهیزیه کامل عروس کشف کنند. در بررسی سوابق متهم مشخص شد که او از مجرمان سابقه‌دار است که بار‌ها به اتهام سرقت بازداشت شده و به زندان افتاده است. او در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و گفت: من شغل آزاد دارم و سرقت شغل دوم من است.
عصر‌ها بعد از خارج شدن از محل کارم در کوچه‌ها پرسه می‌زدم و بعد از شناسایی خانه‌های خالی با دسته کلید کامپیوتری که دارم به راحتی وارد خانه‌ها شده و اقدام به سرقت می‌کردم. متهم گفت: در یکی از سرقت‌ها موفق شدم جهیزیه کامل یک عروس و داماد را سرقت کنم که دوباره گرفتار پلیس شدم. متهم گفت: اموال سرقتی را به دو مالخر می‌فروختم که هر دو بازداشت شدند.
سرهنگ ابراهیم شریفی‌مقدم، رئیس کلانتری‌۱۷۰ کهریزک گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار