بالگرد پلیس راننده شیطان‌صفت را گرفتار کرد
کد خبر: 958299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041IR
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۹
راننده تاکسی اینترنتی که تلاش می‌کرد به دو مسافر خود تعرض کند با دیدن بالگرد پلیس از محل متواری شد. متهم که مردی ۴۵‌ساله و صاحب همسر و دو فرزند است، بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، ساعت‌۱۹:۱۵ روز سه‌شنبه ۲۱‌خرداد‌ماه دو دختر ۱۵‌ساله وارد کلانتری‌۱۷۳ امین‌آباد شدند و علیه راننده تاکسی اینترنتی اعلام شکایت کردند.
در حالی که یکی از دختران به شدت دچار وحشت شده بود دختر دیگر ماجرا را این طور شرح داد: ساعت ۱۷:۳۰ بود که ما تصمیم گرفتیم به خانه یکی از دوستان مشترکمان برویم و کتاب درسی‌اش را بگیریم. ماجرا را با خانواده‌هایمان در میان گذاشتیم و بعد از گرفتن تاکسی اینترنتی به سمت مقصد حرکت کردیم. راننده بعد از طی کردن مسافتی از مسیر اصلی خارج شد و به سمت کمربندی دوم جاده ورامین و پل فیروزآباد حرکت کرد. آنجا بود که ما به او اعتراض کردیم و خواستیم به مسیر اصلی‌اش برگردد. راننده، اما گفت که این مسیر کوتاه‌تر است. او لحظاتی بعد به بهانه اینکه خودروی او خراب شده کنار جاده توقف کرد. بعد از پشت فرمان خارج شد و به سمت ما آمد. او تلاش کرد به من تعرض کند که مقاومت کردم و دوستم هم با او درگیر شد.
در جریان درگیر شدن با او بودیم که گردنبند طلایم پاره شد و به زیر صندلی افتاد. بعد از آن بود که او من را رها کرد و به سمت دوستم رفت تا به او تعرض کند. راننده با دوستم درگیر بود که متوجه بالگرد پلیس شدم. بالگرد در فاصله پایین پرواز می‌کرد و متوجه درگیری ما با راننده شد و خلبان، پلیس را از ماجرا با خبر کرد. آنجا بود که راننده خودرو ترسید و به سرعت پشت فرمان نشست و از محل متواری شد.
با اطلاعاتی که دختران نوجوان از مشخصات ثبت شده راننده در تلفن همراهشان داشتند مأموران عملیات کلانتری وارد عمل شده و خیلی زود موفق شدند متهم را که مردی ۴۵‌ساله بود، شناسایی و او را بازداشت کنند. مأموران پلیس در بازرسی خودرو گردنبند دختر نوجوان را هم از زیر صندلی کشف کردند. متهم گفت: من صاحب همسر و دو فرزند هستم و از مدتی قبل در تاکسی اینترنتی کار می‌کنم. روز حادثه در حال عبور بودم که وسوسه شدم به دختران نوجوان تعرض کنم که سرانجام گرفتار شدم.
سرهنگ حیدر مسن‌آبادی، رئیس کلانتری ۱۷۳ امین‌آباد گفت: با اعتراف متهم و کامل شدن تحقیقات، وی به همراه پرونده در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار