راه اندازی 2 دفتر تسهیلگری در در مناطق حاشیه ای استان مرکزی
کد خبر: 957581
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00416r
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی خبرداد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ۲ دفتر تسهیلگری امسال در مناطق حاشیه ای و سکونتگاه های غیررسمی این استان راه اندازی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: ۲ دفتر تسهیلگری امسال در مناطق حاشیه ای و سکونتگاه های غیررسمی این استان راه اندازی شد.

بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در حاشیه آئین بهره برداری از دفتر تسهیلگری در کوی سجادیه اراک، افزود: دفاتر بهره برداری شده تسهیلگری این استان در مناطق حاشیه ای اراک و ساوه است.

وی ادامه داد: این دفاتر در مناطق حاشیه‌ای و سکونتگاه‌های غیر رسمی با مشارکت مردم و ساکنان محله وظیفه دارند در راستای بهبود وضعیت اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، حقوقی، شهرسازی و مددکاری اجتماعی گام بردارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: معضلات اجتماعی، بیکاری، اقتصادی و مسایل شهرسازی از جمله مشکلات مناطق حاشیه‌ای و سکونتگاه‌های غیر رسمی شهرهای استان است و کارشناسان مستقر در این دفاتر باید ضمن ارایه خدمت، نظرگاه و رفتار ساکنان محله های حاشیه ای را نسبت به مسایل اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تغییر دهند.

اکرمی ادامه داد: این دفاتر بایدتاب آوری ساکنان این سکونتگاه های غیررسمی را در برابر مشکلات اقتصادی، فرهنگی افزایش داده و با مشارکت ساکنان وضعیت زندگی، مشکلات این محلات تغییر داده و امید به زندگی را افزایش دهند.

وی گفت: دفاتر تسهیلگری باید اعتماد عمومی ساکنان محلات را نسبت به دفتر جلب کرده و فعالیت‌ها را توسط مردم این منطقه انجام دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نداشتن سابقه دولتی از جمله خصوصیات دفاتر تسهیلگری در مناطق حاشیه‌ای شهرهای استان است و دستگاه‌های دولتی وظیفه دارند همکاری لازم را با این دفاتر داشته باشند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار