روزنامه اصلاح‌طلب: اینقدر نگویید که رضوی داماد وزیر است!
کد خبر: 956879
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040vX
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
روزنامه شرق در یادداشتی با عنوان «نگاهی به دادگاه هادی رضوی» آورده که «با شروع رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی که به محاکمه مفسدان اقتصادی معروف شده است، با توجه به عطش جامعه نسبت به دانستن پشت پرده مفاسد اقتصادی نگارنده بر این باورم که در مواردی انتشار جریان رسیدگی در محاکم از بی‌طرفی خارج شده است و، چون نهاد تعقیب‌کننده قضایی، جامعه را همسو با خود می‌داند به مواردی می‌پردازد که در حالت عادی امکان انتشار آن مسائل امکانپذیر نبود، برای نمونه به جریان رسیدگی به اتهامات آقای رضوی، جوانی می‌پردازم که از منابع بانک سرمایه به ادعای دادستان سوءاستفاده کرده است. این فرد داماد محمد شریعتمداری وزیر فعلی کار و رفاه اجتماعی است».
احمدی در ادامه نوشت: «نمی‌دانم چه لزومی دارد اصرار شود او داماد وزیر کار است. مگر اینکه از امکانات یا موقعیت پدر همسر خود سوءاستفاده کرده باشد که در آن صورت باید از پدر همسر ایشان هم تحقیق شود... پخش جریان دادگاه این متهم به باور نگارنده از تعادل خارج شده و به تقابل نماینده مدعی‌العموم با متهم با تکیه بر نسبت خانوادگی متهم یا ارتباط و رابطه ایشان با منشی‌اش تقلیل پیدا کرده است که بازخورد مناسبی در جامعه ندارد.»
اصلاح‌طلبان با فساد برخورد قبیله‌ای دارند. کرباسچی به عنوان یک محکوم اقتصادی جزو لیدر‌های آنان است. حامی مهدی هاشمی بودند و شهرام جزایری را هم به عنوان مفسد اقتصادی نپذیرفتند. فقط، چون پای منافع جناحی وسط بود. چندی پیش تصویری جنجالی از جلسه محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدیران بانکی منتشر شد که هادی رضوی داماد وزیر نیز در این جلسه حضور داشت و کسی به این سؤال جواب نداد که رضوی به چه عنوان و بر اساس کدام دستور کار و صلاحیت در این جلسه حضور داشته است؟!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار