اردبیل قطب کشاورزی کشور است
کد خبر: 956200
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040ka
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور:
معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور گفت: اردبیل و شهرستان پارس‌آباد به قطب کشاورزی کشور تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، محمد امین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان پارس آباد مغان قلب تپنده قطب کشاورزی کشور محسوب می‌شود.

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور گفت: شهرستان پارس آباد مغان قلب تپنده قطب کشاورزی کشور محسوب می شود و این شهرستان در سالیان اخیر نیز زیرساخت های بسیار عظیمی در حوزه آب و خاک را در خود جای داده است.

امید پارس آباد را قلب تپنده قطب کشاورزی کشور دانست و اظهار کرد: شهرستان پارس آباد مناطق استثنایی کشور می باشد در سالیان اخیر نیز زیرساخت های بسیار عظیمی در حوزه آب و خاک را در خود جای داده است.

وی نقش مدیریت را در حوزه کشاورزی شهرستان پارس آباد بسیار برجسته عنوان کرد و افزود: در کنار زیرساخت های عظیمی که در سال های گذشته در منطقه مغان و به ویژه شهرستان پارس آباد به وجود آمده است نقش مدیریت بسیار برجسته و فوق العاده است.

امید تصریح کرد: تبدیل شدن منطقه مقام به قطب کشاورزی نتیجه هماهنگی های مسئولان استانی و شهرستانی استان اردبیل و شهرستان پارس آباد می باشد.

معاون توسعه روستایی و محرومیت زدایی رئیس جمهور ضمن اشاره به اهمیت کشاورزی بیان کرد: کشاورزی به عنوان موتور محرک  رشد و توسعه اقتصادی در ساختار شهری و روستایی ‌است که با حمایت از کشاورزان و زیرساخت های عظیم کشاورزی که به ویژه در این منطقه قرار گرفته است می‌توانیم به اهداف بزرگی دست یابیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار