درخواست کمک از پلیس برای تعبیر خواب پس از ۲۹ سال
کد خبر: 955998
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040hK
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
مادر میانسال ۲۹‌سال پس از فوت نوزادش در یکی از بیمارستان‌های تهران خواب زنده بودن او را دید و خودش را به اداره پلیس رساند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، چند روز قبل زن میانسالی به اداره پلیس رفت و درباره گم شدن مرموز نوزادش در یکی از بیمارستان‌های تهران شکایت کرد.
شاکی در توضیح ماجرا گفت: سال ۱۳۶۹ بود که برای زایمان به بیمارستانی در خیابان‌های مرکزی تهران رفتم. چند روزی آنجا بستری بودم تا اینکه فرزندم که پسر بود به‌دنیا آمد. من او را دیدم که گریه می‌کرد، اما ساعتی بعد وقتی خواستم پسرم را شیر بدهم به من گفتند که نوزادم فوت کرده است. آن‌ها مرده نوزادم را به من و شوهرم نشان ندادند و یک روز بعد هم که از بیمارستان مرخص شدم ادعا کردند نوزادم را خودشان دفن کرده‌اند. پس از این حادثه دوباره من باردار شدم و الان هم چند فرزند دارم. با گذشت چندین سال از حادثه هنوز فکرم مشغول آن روز است و همیشه احتمال می‌دادم که نوزادم فوت نکرده و کارکنان بیمارستان نوزادم رابه فرد دیگری فروخته‌اند. تا اینکه چند روز قبل خواب دیدم پسرم زنده است. ابتدا خوابم را جدی نگرفتم، اما چند روز بعد یکی از بستگانم به سراغم آمد و گفت: خواب دیده است پسرم زنده است و در خانواده‌ای در تهران زندگی می‌کند. بعد از آن بود که تصمیم گرفتم و به بیمارستان رفتم و از کارکنان بیمارستان خواستم مدارک مربوط به فوت و قبر نوزادم را به من نشان دهند، اما آن‌ها نه مدرکی به من نشان دادند و نه محل دفن او را به من گفتند. الان من احتمال می‌دهم که پسرم زنده است و کارکنان آن زمان پسرم را فروخته‌اند و بعد مدعی شدند که او فوت کرده است. پس از طرح این شکایت پرونده به دستور بازپرس دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی در اختیار مأموران پلیس قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار