عسگری فینالیست شدند/ خدابخشی و مسکینی به مدال برنز رسیدند
کد خبر: 955803
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040eB
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۲
با راهیابی بهمن عسگری به فینال عدد فینالیست‌های ایران به ۶ رسید و تیم کشورمان به دو مدال برنز دیگر دست یافت.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: در سومین روز پیکار‌های لیگ سری آ. که با حضور ۱۸۱۳ کاراته کا از ۱۰۳ کشور در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرمبا غلبه بر تمام رقبا فینالیست شد و مهدی خدابخشی در وزن ۸۴- کیلوگرم و علی مسکینی در وزن ۶۰ – کیلوگرم به مدال برنز رسیدند.

در ادامه مسابقات امروز (یکشنبه) و در وزن ۷۵- کیلوگرم، بهمن عسگری موفق شد ابتدا زبیر محمد انصاری نماینده هند را ۸ بر صفر از پیش رو بردارد. در مبارزه دوم احمد شدید اردنی را ۵ بر صفر برد. سپس در مقابل تیموفی لئونتف روسیه‌ای یک بر صفر به برتری رسید.

عسگری در چهارمین مسابقه جرمن چارپنتیر از شیلی را ۶ بر ۲ شکست داد. در ادامه ۵ بر صفر از سد هنری ویکوآ گرجستانی گذشت و به نیمه نهایی رسید. او در نیمه نهایی عبدالعزیز عبدالمحمود مصری را ۲ بر یک برد و فینالیست شد.

در وزن ۸۴- کیلوگرم، مهدی خدابخشی ابتدا با نتیجه ۹ بر صفر از سد رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس ۶ بر صفر مقابل خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم ۴ بر یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه ۸ بر صفر جولین شین از سوئیس را شکست داد.
نماینده وزن ۸۴- کیلوگرم کشورمان در بازی پنجم ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را برد. در ادامه ۹ بر یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه به برتری رسید. سپس ۲ بر یک وی وو، چون از چین تایپه را برد و به نیمه نهایی رسید.

خدابخشی در نیمه نهایی ۲ بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. او در این مسابقه دانیر یولداشف از قزاقستان را برد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۶۰ - کیلوگرم نیز علی مسکینی ابتدا ۹ بر صفر حریف اسپانیایی را برد. سپس ۲ بر صفر نماینده بلاروس را شکست داد. در ادامه ۶ بر یک بر حریفی از شیلی غلبه کرد. در چهارمین بازی ۴ بر صفر نماینده کشور میزبان را از پیش رو برداشت.

مسکینی در مبارزه پنجم ۴ بر ۳ حریف عربستانی را مغلوب کرد. بازی پنجم او مقابل آرای صمدان ترکیه‌ای بود که یک بر صفر نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد رفت.
او در این گروه ابتدا سینا جلیلیان دیگر نماینده ایران را ۵ بر ۲ برد و سپس در رده بندی دارخان اسدیلوف قزاقستانی را پس از تساوی صفر بر صفر در وقت قانونی مبارزه در هانتی شکست داد و مدال برنز را از آن خود کرد.
منبع: تسنيم
برچسب ها: عسگری
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار