همان تکرار می‌کنم خاتمی و فتنه موسوی بس نبود؟!
کد خبر: 955365
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040X7
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۳
الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نطقی در صحن علنی مجلس خواستار رفع حصر موسوی و ممنوع‌التصویری خاتمی شده است. او می‌گوید: «باید رفع حصر را آنی حل کنند، ممنوع‌التصویری و محدودیت‌های آقای خاتمی را به عنوان سیاستمداری که تلاش دارد کمک کند، رفع کنند. اگر آقای خاتمی الان کمک نکند، چه زمانی می‌تواند کمک کند؟ نظام می‌خواهد خود را از همه نیرو‌های دلسوزی که ۱۰ سال است در حصر هستند، اما پیام می‌دهند که «ای مردم، دوستان، طرفداران در صحنه باشید و کمک کنید»، محروم کند؟ آخرین پیامی که از آقای موسوی آمده، این است: آقای روحانی حوصله کن، از رهبری فاصله نگیر...»
آنچه حضرتی می‌گوید بیشتر شبیه یک طنز است؛ محصورین فتنه و کمک به نظام؟! همان‌هایی که کشور را تا لبه پرتگاه جنگ داخلی بردند و هیچ توصیه‌ای را نپذیرفتند و راه‌های قانونی را کنار گذاشتند و حمایت‌های معاندین نظام حتی صهیونیست‌ها را پس نزدند و ...؟! این افراد همه کمکی که می‌توانند به کشور کنند، این است که در همان حصر بمانند و باز با جاه‌طلبی‌های شخصی کشور را به آشوب نکشند. کمک خاتمی همان «تکرار می‌کنم» می‌کنم بود که نتایجش را اکنون در اوضاع معیشتی‌مان می‌بینیم! کمک خاتمی الان دولت را در دست دارد و مجلس و شورا‌ها را و کارآمدی‌شان پیش روی ملت است. کمک موسوی هم سال ۸۸ کف خیابان بود و آبرو و اعتبار کشور را حراج زد و نتیجه‌اش جسارت بیشتر دشمنان بر ایران و تشدید تحریم‌ها بود. همین کمک‌ها بس نبود؟!
نکته جالب توجه آنکه گرچه حضرتی سعی می‌کند چهره وطن دوستانه و ولایتمدارانه از موسوی ترسیم کند، اما دختر میرحسین موسوی در توئیتی نوشته که «صحبت اخیر یکی از نمایندگان، نقل قول دروغ از جانب محصورین در رابطه با پیغامی برای رئیس جمهور -که هرگز فرستاده نشده است - جای تأسف و تذکر و تأمل بسیار دارد...»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار