85 پروژه سرمایه‌گذاری در اراک انجام می شود
کد خبر: 954595
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Kh
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک
سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک گفت: 85 پروژه سرمایه‌گذاری در چشم‌انداز بلندمدت سازمان تعریف شد.

سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک گفت: 85 پروژه سرمایه‌گذاری در چشم‌انداز بلندمدت سازمان تعریف شد.

فرامرز مهاجرانی سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک با اشاره به عملکرد این سازمان در سال گذشته بیان کرد: سال گذشته سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک چندین قرارداد را منعقد کرد که بخشی از آن به سال 98 کشیده شد.

وی با اشاره به پروژه بازسازی و بهسازی بافت فرسوده شهید فردین‌پور در قالب ۵ بلوک مسکونی، اداری و تجاری گفت: قرارداد این پروژه در سال گذشته آماده و ابتدای امسال نیز فراخوان آن برگزار شد که روز چهارشنبه نیز پاکات سرمایه‌گذار پروژه بازگشایی و سرمایه‌گذار این پروژه با رقم سرمایه‌گذاری 50 میلیارد تومان انتخاب شد.

مهاجرانی افزود: در سال گذشته قرارداد پروژه سرمایه‌گذاری احداث 5 جایگاه سوخت تک سکو کوچک به ارزش 3.5 میلیارد تومان انجام شد، همچنین پروژه رستوران آبزیان پارک شهر به ارزش سرمایه‌گذاری 600 میلیون تومان انجام گرفت که هفته آینده این پروژه افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به عقد قرارداد سرمایه‌گذاری پروژه استخر شهرداری اراک که فعالیت این مجموعه از اواخر اردیبهشت ماه آغاز خواهد خواهد شد، گفت: ارزش سرمایه‌گذاری این پروژه یک میلیارد تومان است که پس از 5 سال وقفه فعالیتی مجدد تکمیل و راه‌اندازی خواهد شد.

سرپرست سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری اراک با بیان اینکه کلیه سرمایه‌گذاران بومی اراک بودند و هر سه سرمایه‌گذار معرفی شده برای پروژه فردین‌پور نیز بومی هستند، در خصوص پروژه‌های سرمایه‌گذاری مدنظر سازمان درسال 98 بیان کرد: 85 پروژه سرمایه‌گذاری در قالب چشم‌انداز بلندمدت سازمان به ارزش 4 هزار میلیارد تومان تعریف شده است که بخشی از آن  به عنوان پروژه‌های اولویت‌دار در سال 98 دنبال خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین