بررسی موانع بازآفرینی شهری در دو منطقه کلانشهر اراک
کد خبر: 952750
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zqw
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
در نشست مشترک شهردار اراک با نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان مطرح شد
نشست مشترک شهردار اراک با مقدسی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اراک با محوریت بررسی راه‌های رفع موانع بازآفرینی شهری منطقه سنجان و کرهرودبرگزار شد.

نشست مشترک شهردار اراک با مقدسی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اراک با محوریت بررسی راه های رفع موانع بازآفرینی شهری منطقه سنجان و کرهرودبرگزار شد.
در این جلسه مقدسی نماینده مردم اراک خنداب کمیجان در مجلس شورای اسلامی ، ضمن قدردانی از پیگیری های شهردار اراک در راستای نوسازی و بهسازی منطقه سنجان، اظهار داشت: در بازدیدی که به همراه شهردار  از این منطقه صورت گرفت پلاک هایی که می بایست مورد تملک شهرداری قرار گیرد و جهت احداث راه به اداره راه وشهرسازی واگذار شود بررسی شد که امیدوارهستیم به زودی این طرح عملیاتی شود.
وی با اشاره به پیگیری مصوباتی که پیش از این توسط استانداران ، شورای اسلامی و شهرداران مقرر شده است، عنوان کرد: از کمیسیون عمران شورای شهر درخواست می شود پیشنهاداتی جهت اجرای پروژه بازآفرینی منطقه سنجان و کرهرود ارائه نماید همچنین با توجه به این که پیش از این شهرداری منطقه سنجان و کرهرود مستقل بوده انتظارات در حد بالایی است لذا شهردار منطقه سه با اخذ اختیارات بیشتر به صورت خودکفاتر اقدام کند و در همین راستا تمامی سوابق و صورتجلسه های منطقه را دسته بندی نموده و به صورت منسجم ارائه نماید.
مقدسی ادامه داد:با در نظر گرفتن محل اعتبارات مشخص از اداره راه و شهرسازی، استانداری و شورای اسلامی و شهرداری با همکاری آب منطقه ای و سایر ارگان های مربوطه خسارت هایی که پس از سیلاب های اخیر به منطقه وارد شده است جبران شود.
نماینده مردم اراک خنداب کمیجان در مجلس شورای اسلامی، ظرفیت مشارکت ساکنین این منطقه را بسیار بالا عنوان کرد و افزود: مشارکت معتمدان و ساکنین می تواند با همراهی مسوولان منطقه را متحول کند لذا همدلی و همراهی با مجموعه شهرداری در این راستا بسیار موثر خواهد بود.
در ادامه مهندس شفیعی شهردار کلانشهر اراک، ضمن اشاره به اهمیت منطقه سنجان و کرهرود اظهار داشت: با توجه به این که شهر اراک از محله های متفاوتی تشکیل شده است اما سعی شده با نگاه ویژه به این منطقه مسائل پیش رو را کم رنگ تر نماییم .
وی افزود: با توجه به بارش های اخیر و رفع خطر سیلاب در این منطقه بازدید هایی صورت گرفته و تمامی منطقه رصد و مستند سازی شده است در همین راستا به زودی با در نظر گرفتن تمام جوانب امر دست به اقدام خواهیم زد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار