نیروی انتظامی تامین کننده امنیت و انتظام کشور است
کد خبر: 952749
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zqv
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نیروی انتظامی تامین کننده امنیت و انتظام کشوراست. بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در دیدار با پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه اظهار کرد: پیشرفت‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی همه در بستری از امنیت عمومی اتفاق می‌افتد.  

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نیروی انتظامی تامین کننده امنیت و انتظام کشوراست.

بهروز اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در دیدار با پرسنل فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ساوه اظهار کرد: پیشرفت‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی همه در بستری از امنیت عمومی اتفاق می‌افتد. 

وی از نیروی انتظامی به عنوان مجموعه‌ای خدوم، پرتلاش و فداکار یاد کرد و افزود: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای امنیتی، برقرار کننده کار سنگین و طاقت فرسای امنیت است. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی تصریح کرد: نیروی نظامی با دشمن خارجی مبارزه می کند اما نیروی انتظامی در درون کشور با افرادی که جرمی را مرتکب می‌شوند برخورد می‌کند که کار بسیار سخت و دشواری است. 

وی از نیروی انتظامی به عنوان تامین کننده امنیت و انتظام کشور یاد کرد و افزود: پلیس باید در چارچوب قانون با مجرمین که هموطن هستند برخورد کند، بنابراین پرسنل نیروی انتظامی باید افرادی کاردان و در عین حال جامعه شناس باشند. 

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی نقطه امید مردم و مسئولین است، تاکید کرد: در هر مقطعی از انقلاب مشکلی پیش آمده است، این نیروی انتظامی بوده که وارد عرصه شده و خوشبختانه در این آزمون سربلند بوده و کارنامه درخشانی داشته است و کارکنان خدوم ناجا باید قدر این جایگاه را بدانند. 

اکرمی با اشاره به شرایط خاص نظام اسلامی در منطقه اظهار کرد: با وجود همه دشمنی هایی که علیه نظام اسلامی می شود، اما ایران همچنان امن‌ترین کشور خاورمیانه و دنیا محسوب می‌شود و این امینت را مدیون تلاش‌های نیروهای نظامی؛ انتظامی و امنیتی است.  امنیت مهم‌ترین نعمتی است که خدای تعالی به جامعه ما ارزانی داشته است چرا که نشاط و بالندگی، حرکت و همبستگی در سایه امنیت عمومی رخ خواهد داد. 

به گزارش ایسنا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در سفری نیم روزه به شهرستان ساوه ضمن دیدار با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی، با امام جمعه و یک خانواده شهید دیدار خواهد کرد. شرکت در جلسه شورای اداری، بازدید از مهمانشهر شهید ناصری (اردگاه افاغنه)، بازدید از شرکت پروفیل صفا و شرکت در نشستی با فعالان سیاسی و فرهنگی از دیگر برنامه های پیش بینی شده است. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین