بیانیه مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام در پی حادثه تروریستی نیوزلند
کد خبر: 949833
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003z5t
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴
مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام این ضایع سهمگین را به همه‌ی مظلومین و مستضعفین جهان، جوانان و بازماندگان نمازگزاران مسجد نیوزلند تسلیت عرض کرده و تأکید می‌کند راه عدالت و آزادی، راه پیروزی خون بر شمشیر است و خون‌های به ناحق ریخته شده در نهایت درختی را خواهد رویاند که سایه‌ی آسایشش عالم را در بر می‌گیرد.
به گزارش جوان آنلاین مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام، در بیانیه‌ای ضمن محکومیت حادثه تروریستی اخیر نیوزلند، اعلام داشت: «راه عدالت و آزادی، راه پیروزی خون بر شمشیر است و خون‌های به ناحق ریخته شده در نهایت درختی را خواهد رویاند که سایه‌ی آسایشش عالم را در بر می‌گیرد.»
متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
حلقوم را می‌توان برید، اما فریاد‌ها را هرگز. فریادی که از حلقوم بریده بر می‌آید جاودانه می‌ماند. چندی است که مسلمانان... هر روز بار‌ها نماز میت می‌خوانند بر جنازه‌های کوچک و بزرگی که سرهاشان از بدن جدا افتاده‌اند. سر‌ها بر فراز تیر‌ها ... بر نیزه رفته‌اند و بر جنازه‌های عریان بی سر، صلیبی از خون سرخ نقش بسته است. آیا نظم نوین جهانی به سوی یک جنگ صلیبی دیگر می‌رود؟ (شهید سید مرتضی آوینی)

حمله تروریستی به مسجد نیوزلند دل‌های همه‌ی انسان‌های آزاده و حق طلب را از هر رنگ و نژادی به درد آورد. هر گلوله‌ای که شلیک شد نه بر پیکر نمازگزاران بلکه بر جان همه‌ی خانواده میلیاردی حق جویان جهان نشست. تصاویر آنقدر سنگین و سخت است که هیچ شکی نمی‌توان در مظلومیت پیرمردی کرد که جواب «سلام علیکم» را با رگبار گلوله می‌گیرد.

آزادی‌جویان جهان هنوز که هنوز است قربانی سیاست‌های استعماری و قدرت طلبانه ظالمانی هستند که سال‌هاست تلاش می‌کنند به هر طریقی جان و مال و ثروت کشور‌ها را به یغما ببرند و در این راه ذهن‌های روشن و بصیر را مانع خود می‌بینند فلذا این چنین تلاش می‌کنند یکبار با پروپاگاندای خود و بار دیگر با توپ و تانک و تفنگ خود به جان آن‌ها بیفتند.

غرب وحشی به خوبی فهمیده این تنها اسلام و مقاومت است که طوق بندگی غرب را از گردن‌ها می‌شکند و انسان‌ها را در راه رسیدن به کمال رها می‌سازد و اجازه نمی‌دهد پای زورگویان بیش از گلیمشان دراز شود و از سر همین است که از قرن‌ها پیش تخم نفرت از مسلمانان را با تبلیغات هالیوودی خود در گوشهِ گوشه‌ی جهان کاشت تا تحت تأثیر این تبلیغات، ابلهی تفنگ دست گیرد و آزادی جویان را در خانه‌ی خدا به رگبار نفرت و کینه ببندد.

مجمع اتحاد دانشجویان جهان اسلام که رسالت خود را حمایت و ارتباط سازنده با همه‌ی حق طلبان و دانشجویان جهان می‌داند این ضایع سهمگین را به همه‌ی مظلومین و مستضعفین جهان، جوانان و بازماندگان نمازگزاران مسجد نیوزلند تسلیت عرض کرده و تأکید می‌کند راه عدالت و آزادی، راه پیروزی خون بر شمشیر است و خون‌های به ناحق ریخته شده در نهایت درختی را خواهد رویاند که سایه‌ی آسایشش عالم را در بر می‌گیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار