سوره مهر کتاب‌های ۲۰ سال گذشته را به نمایشگاه کتاب می‌آورد
کد خبر: 948607
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ym7
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
مدیر انتشارات سوره مهر گفت: کتاب‌های قدیمی که بیست سال از آخرین چاپشان گذشته را برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران، منتشر می‌کنیم.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: عبدالحمید قره داغی، مدیر انتشارات سوره مهر گفت: کتاب‌های قدیمی که بیست سال از آخرین چاپشان گذشته را برای عرضه در نمایشگاه کتاب تهران، منتشر می‌کنیم.

قره داغی گفت: تاکنون ۱۵۰ عنوان جدید کتاب جدید از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده و سعی داریم تا پایان سال این آمار را به ۲۳۰ عنوان کتاب برسانیم.

وی اظهار کرد: با انتشار کتاب‌های جدید تا پایان سال ۱۳۹۷، عناوین تازه چاپ شده مشخص خواهند شد که در کنار تعداد زیادی از کتاب‌های تجدید چاپی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

مدیر انتشارات سوره مهر در ادامه بیان کرد: البته در کنار کتاب‌های تجدید چاپ و تازه منتشر شده، کتاب‌های خوب قدیمی نیز در نمایشگاه کتاب تهران عرضه خواهد شد که بیست سال از آخرین چاپشان گذشته است.

وی تاکید کرد: این کتاب‌ها، آثار ارزشمندی هستند که بنا به دلایلی تجدید چاپ نشده بودند، اما در نوع خود کم نظیر هستند. در این دوره تصمیم داریم این کتاب‌ها را مجددا منتشر و به مخاطبان عرضه کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار