حضور مستمر پلیس راه در مسیرهای ارتباطی ایلام
کد خبر: 941552
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003wwK
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
رئیس پلیس راه ایلام خبر داد
رئیس پلیس راه ایلام از حضور مستمر پلیس راه در مسیرهای ارتباطی ایلام خبر داد و گفت: هم اکنون تردد بدون هیچ مشکلی در محورهای ارتباطی استان جریان دارد.
 

سرهنگ رضا همتی زاده  اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار خوب، حضور مردم طی روزهای تعطیل در طبیعت استان بیشتر شده و واحدهای گشتی در طول محورهای مواصلاتی استان حضوری فعال برای تسهیل در ترددها دارند.

وی افزود: پرترددترین محور استان، محور ایلام- مهران و جاده های فرعی سرنی بود که هم استانی ها برای تفریح و زیارت به این قسمت مراجعه داشتند، پلیس راه استان برای ساعاتی محور مهران به سمت ایلام را یک طرفه کرد زیرا بار ترافیک از سمت مهران به ایلام بسیار زیاد بود.

وی عنوان کرد: همکاران پلیس راه خودروها را به سمت جاده فرعی صالح آباد هدایت کردند و رانندگان به راحتی توانستند از این مسیر عبور کنند.

همتی زاده عنوان کرد: محور ایلام- اسلام آباد نیز با توجه به این که بسیاری از هم استانی ها به آن قسمت نیز مراجعه داشتند پرتردد بود و همکاران پلیس راه حضور خوبی در این محور داشتند.

وی عنوان کرد: ما برای ساعتی یا دقایقی دیگر مجددا ممکن است به دلیل اینکه بار ترافیک از سمت صالح آباد به سمت ایلام زیاد شود و چون رانندگان با عجله و شتاب رانندگی می کنند ناچاریم این مقطع از محور را یک طرفه کنیم که بتوانند به راحتی به مقصد برسند.

رئیس پلیس راه ایلام افزود: به هر حال بسیاری از محورها ممکن است پرتردد و شلوغ باشد مهمترین مسئله صبر و حوصله رانندگان است.

وی افزود: در همه شرایط به خصوص در فصل زمستان که تصادفات ممکن است به علت بارندگی زیاد باشد، از همه رانندگان تقاضا داریم با صبر و حوصله رانندگی کنند، رعایت فاصله طولی را داشته باشند.

وی تصریح کرد: در محور تونل راه کربلا نیز دو تیم گشتی استقرار دارد در مقطع مهدی آباد نیز به همین صورت، رانندگان  همکاری لازم را با پلیس راه داشته باشند که بتوانند به سلامت به مقصد خود برگردند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین