عطایی: هدف رسیدن به پلی آف است
کد خبر: 939849
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003wUr
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۵
گفت وگوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم کاله آمل
هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر والیبال فردا با انجام ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود که در آمل تیم کاله میزبان تیم شهرداری تبریز است. در ورامین ، شهرداری پذیرای تیم پیام مشهد است . پیکان در تهران با عقاب نهاجا بازی می کند. خاتم اردکان با دورنا ارومیه دیدار می کند. در تهران سایپا با فولاد سیرجان مسابقه می دهد. شهرداری ارومیه هم میزبان شهرداری گنبد است.

سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری : بهروز عطایی سرمربی تیم کاله در گفت وگو با "جوان آنلاین" درباره بازی هفته پانزدهم گفت: فردا بازی مهمی برابر شهرداری تبریز داریم. می دانیم که این تیم تبریزی خیلی خوب و جون دار بازی می کند و بازیکنانش از شرایط آمادگی جسمانی خوبی برخوردار است.

وی در خصوص شکست تیمش مقابل پیام مشهد در چهاردهمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر اظهارکرد: پیش‌بینی یک بازی سخت را کرده‌ بودیم. بازیکنانم با اشتباهات فراوانشان، بازی خوبی ارائه ندادند و سه امتیاز راحت را به آنها دادند. البته ما در سه ست بازی را واگذار کردیم که انصافا به هیچ وجه اختلاف تیم ما با پیام این قدر نبود. در واقع آنها بهترین نتیجه را در برابر عملکرد اشتباه بازیکنانم داشتند و در نهایت باعث تا ۳ امتیاز خوب را کسب کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: سیاست‌های کاله نسبت به گذشته متفاوت است، اما این تیم عملکردی فراتر از توانش تاکنون داشته‌ است. در واقع وقتی بودجه ما امسال حتی نسبت به تیم های قعر جدولی کمتر است متوجه می شویم که ما چقدر نتایج خوبی کسب کرده ایم. لیگ برترامسال نسبت به قبل سخت تر شده و سختی های زیادی دارد .درواقع تیم‌ها به هم نزدیک هستند و فاصله کمی با هم دارند. همین سختی‌ها سبب شده تا تیم‌ها عملکرد سینوسی داشته ‌باشند. سعی و هدف مان این است که خودمان را به مرحله پلی‌آف برسانیم. می دانم که کاله مازندران سابقه دو قهرمانی در لیگ برتر، قهرمانی آسیا و پنجمی جهان را در کارنامه دارد اما همان طور که گفتم این عملکرد سینوسی وار به خاطر سیاست‌های تعریف شده باشگاه با سال‌های گذشته است که متفاوت تر شده است، اما با این وجود قطعا عملکرد کاله فراتر از این بازی خواهدبود.

عطایی در ادامه خاطر نشان کرد: ما در هر بازی باید بهترین نمایش را داشته باشیم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد تا بتوانیم به پلی آف راه پیدا کنیم.می دانم با وجود تیم های لیگ برتری کاری سختی پیش رو داریم.

 وی در رابطه با درخواست تیم کاله مبنی بر حضور داوران خط از شهرستان دیگری در مشهد اظهار داشت: ببیند طبق قانون مصوب فدراسیون والیبال، تیم‌های مهمان در صورت پرداخت هزینه‌های داوران خط، می‌توانند درخواست داور بی‌طرف از شهرستان دیگری بدهند. قبلا درامل ، شهرداری ورامین در هفته انتهایی نیم فصل نیز چنین درخواستی کرده بوددیگر تیم ها هم این کار را انجام می دهند چیز جدیدی نیست و ما هم میخواهیم ازاین امتیاز استفاده کنیم در کل به نظرم با توجه به فراگیر شدن این درخواست ها از سوی مربی بهتر است فدراسیون نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند و کلا داور خط را مثل داور وسط از شهر میزبان استفاده نکنند .

 

شهرداری ورامین – پیام مشهد
* سایپا تهران – فولاد سیرجان
* کاله مازندارن – شهرداری تبریز
* عقاب نهاجا – پیکان تهران
* شهرداری ارومیه – شهرداری گنبد
* خاتم اردکان – دورنا ارومیه

جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال در پایان هفته چهاردهم:

۱-شهرداری ورامین ۱۱ پیروزی – ۳۳ امتیاز
۲-پیکان تهران ۱۰ پیروزی – ۳۰ امتیاز
۳-خاتم اردکان ۹ پیروزی- ۲۶ امتیاز
۴-پیام مشهد ۹ پیروزی- ۲۳ امتیاز
۵-شهرداری گنبد ۸ پیروزی- ۲۴ امتیاز
۶-سایپا تهران ۷ پیروزی- ۲۳ امتیاز
۷-فولاد سیرجان ۷ پیروزی – ۲۲ امتیاز
۸-شهروند اراک ۷ پیروزی- ۲۰امتیاز
۹-کاله مازندران ۶ پیروزی – ۱۷ امتیاز
۱۰-شهرداری تبریز ۵ پیروزی – ۱۵ امتیاز
۱۱-عقاب نهاجا ۳ پیروزی – ۸ امتیاز
۱۲-شهرداری ارومیه ۲ پیروزی – ۸ امتیاز
۱۳-دورنای ارومیه بدون پیروزی- ۳ امتیاز

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار