داوری: فقط تا انتخابات در خدمت فدراسیون والیبال هستم
کد خبر: 937178
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003vnm
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
گفت وگوی "جوان آنلاین "با سرپرست جدید فدراسیون والیبال
در پی اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان مصوب مجلس شورای اسلامی، با حکم مسعود سلطانی فر ، افشین داوری به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال تا زمان برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون ها منصوب شد. به این ترتیب احمد ضیایی رئیس پیشین فدراسیون والیبال به کار خود در این فدراسیون ها پایان داد.

سرویس ورزشی جوان انلاین – وحید صابری : در پی اجرای قانون منع بکار گیری بازنشستگان مصوب مجلس شورای اسلامی، با حکم مسعود سلطانی فر ، افشین داوری به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال تا زمان برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون ها منصوب شد. به این ترتیب احمد ضیایی رئیس پیشین فدراسیون والیبال به کار خود در این فدراسیون ها پایان داد.

افشین داوری سرپرست جدید فدراسیون والیبال در گفت وگو با "جوان آنلاین" درباره این سرپرستی گفت: بالاخره در راستای قانون منع بازنشتگان از مدتی پیش مشخص بود که تعدادی از دوستان باید از فدراسیون ها کنار بروند. امروز وزیر ورزش به بنده اعتماد کردند در راستای اهداف وزارت ورزش و تعیین تکلیف بعضی از فدراسیون ها ، به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال معرفی شدم.

وی افزود: تا به امروز روسای فدراسیون های بازنشسته همگی از کار خود کنار رفته بودند اما والیبال و کاراته که همچنان معترض بودند امروز با این حکم عملا به کار خود در وزارت ورزش پایان دادند.در حقیقت این کناره گیری ها همه و همه با توجه به مصوبه مجلس شورای اسلامی است که باید انجام می گرفت و وزارت ورزش فقط ملزم به اجرای است.

سرپرست جدید فدراسیون والیبال در پاسخ به "جوان آنلاین" که آیا برای فدراسیون والیبال کاندیدا خواهد شد اظهار داشت: همان طور که در حکم من آمده من فقط ملزم به اجرای قانون هستم و ماموریتم تا پایان برگزاری مجمع انتخابات است و اصلا قرار نیست کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال باشم.من به هیچ عنوان قصدی برای ماندن در فدراسیون ندارم و ماموریتم برگزاری قانونی هر چه بهتر انتخابات فدراسیون والیبال است. من سال گذشته یک بارهم سرپرست فدراسیون بوکس شدم و این سرپرستی ها نکته جدیدی برای من نیست.

داوری در ادامه اظهار داشت: من یکی از مدیران موفق وزارت ورزش هستم . مدیری که بر انتخابات فدراسیون ها اشراف کامل دارد و با توجه به تجربه ام قطعا می خواهم بهترین انتخابات را برای فدراسیون ورزش انجام دهم.من با وجود این که تازه خودم از این حکم با خبر شده ام اما می دانم که این چه وظیفه سنگینی است که بر عهده من گذاشته است و امیدوارم در این زمان مانده تمام مشکلات موجود را برطرف و انتخابات خوبی را برگزرا کنیم.

وی درباره حواشی فدراسیون والیبال اظهار داشت: ببیند بالاخره همان طور که گفتم این کنار رفتن ها همه به خاطر مصوبه مجلس بود که طبیعی است برخی از دوستان از این بابت ناراحت باشیم.رئیس فدراسیون سابق والیبال هم به همین خاطر ناراحت بودند و اعتراض هایی داشتند اما در نهایت وزیر ورزش سرپرست را معرفی ، تا انتخابات به نحوه احسن برگزار شود.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار