رفع مشکلات تولید با تبدیل تهدیدها به فرصت امکان پذیراست
کد خبر: 936873
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003vir
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۳
معاون هماهنگی اموراقتصادی وتوسعه منابع استانداری تهران:
محمد امامی امین گفت:رفع مشکلات موجود درکشور، با تبدیل تهدیدها به فرصت توسط تولیدکنندگان و مدیران تحقق می یابد.
محمدرضا عباسی

 محمد امامی امین معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران درحاشیه بازید ازکارخانه تولیدی لاستیک کیان تایر، اظهار کرد:تجربه  نشان داده که با توجه به وضعیت  اقتصادی موجود درجامعه ، برای رفع  مشکلات موجود در کشور باید تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کرد.

امامی امین با  اشاره به رونق فعالیت  این شرکت تولیدی ، بیان کرد: در سال 96  یکی از مهمترین دغدغه ها و بحرانهای استان تهران ، شرکت کیان تایربود که ، خوشبختانه با تغییر مدیریت و برنامه ریزی اصولی ، امروز به شرکتی پویا و فعال  تبدیل شده است .

وی تاکید کرد: قبل اعمال تحریم های جدید برعلیه کشورما ، درصنعت لاستیک سهم تولید داخلی تقریبا" 60 درصد بود که ، با شرایط بوجود آمده درحال حاضر،بیش از 82 ازسهم بازاراز محل تولیدات داخلی تامین می شود.

 این مقام مسئول با اشاره به سقف تولید 70 تنی شرکت لاستیک کیان تایر،افزود: خوشبختانه امروز  میزان تولید  این شرکت به 67 تن درروز رسیده واین  روند تولید حکایت ازآن دارد که، شرکت کیان تایر توانسته  تهدیدات دشمن را به فرصت تبدیل کند .

 وی تصریح کرد: با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه تجربه نشان داده هر جا که با بحران مواجه بودیم، قبل ازهرمنشاء خارجی،  سرمنشا بحران داخلی وعمدتا" علت آن  ضعف مدیریتی در مجموعه ها است نه تحریمهای خارجی وضعیت گذشته این شرکت این امر را نشان می دهد.

امامی امین با اشاره به رفع برخی از مشکلات اقتصادی  این کارخانه تولیدی لاستیک ، افزود: امروز اگر فضای خوش همدلی  و روحیه کار و تلاش دراین کارخانه دمیده شده، با نگاه هوشمندانه و آگاهانه و تخصصی مدیریت آن  و همکاری و همراهی کارکنان مجموعه بوده است.
وی با تأکید بر اینکه اگر کارخانه کیان‌تایر بخواهد به طورمطلق از این بحران عبورکند ، باید در مسیر پیشرفت وتوسعه قرار گیرد ،بیان کرد: با وجود دستگاه های قدیمی با عمر بالای50 سال  در چرخه تولید و با توجه به رشد روز افزونی که در زمینه  تکنولوژی و دانش فنی رخ داده ، اگر بگوییم این دستگاهها می توانند نیاز فعلی و روز جامعه را تامین سازند، سخن غیرکارشناسی است و مدیران کارخانه تولیدی کیان تایر باید تلاش کنند هرچه سریعتر،هم  درمسیر توسعه و زیرساخت و هم در ایجاد خطوط جدید گام بردارند.
امامی امین  بیان کرد : با توجه به روند رو به توسعه و پیشرفت  این شرکت ، امیدوارم  در بازدید بعدی  که ازاین  کارخانه تولیدی  خواهینم داشت ،شاهد جذب نیروی انسانی بیشتردر مجموعه  و پیشرفت و توسعه در زمینه تامین نیازهای اساسی  بخش حمل و نقل  کشور باشیم .
وی باتاکید بر وجود برخی مشکلات  و موانع پیش روی تولید کنندگان ،افزود:برخی از مشکلات  و علل  طولانی بودن زمان ترخیص کالا و مواد اولیه تولید، مربوط به بروکراسی اداری است وقسمتی هم نیز با نگاه مدیریتی قابل حل است و امیدواریم با مرتفع شدن موانع تولید شاهد خودکفایی بوده و نیازمان از واردات به طور کامل برآورده گردد.
معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران ،با  ابراز خرسندی ازروند فعالیتهای  کارخانه تولیدی لاستیک کیان تایر، خاطرنشان کرد: امروز نگرانی و دغدغه را درنگاه کارگران  این مجموعه دیده نمی شد، بلکه بارقه های امید و نشاط در نگاهشآن موج می زد واین شادی و نشاط  محصول نگاه مدیریتی و فعالیت شبانه روزی خوب مدیران این کارخانه تولیدی است.

شرکت تولیدی لاستیک کیان تایر که با قدمت 60 ساله در شهرستان اسلامشهر مشغول به فعالیت در زمینه تولید لاستیک  ماشین آلات  سنگین و ادوات کشاورزی و صنعتی فعالیت دارد ، از سال 82 با واگذاری به بخش خصوصی  و با مدیریت افراد فاقد صلاحیت  ، طی این چند سال به یکی از شرکتهای بحرانی استان تهران  و کشور تبدیل شده بود که خوشبختانه از اواخر اسفند ماه سال 96  با تغییرات بوجود آمده در مدیزیت این واحد تولیدی امروز شاهد رشد و شکوفایی  آن در منطقه هستیم .      

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار