تکمیل جاده خمین - محلات 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد
کد خبر: 930606
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003u5m
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
معاون توسعه و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی
معاون توسعه و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: تکمیل طرح ملی جاده خمین - محلات به 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

معاون توسعه و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: تکمیل طرح ملی جاده خمین - محلات به 100 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

احمد مرزبان معاون توسعه و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در نشست با فرماندار خمین  افزود: این میزان اعتبار برای آزاد سازی یک و نیم کیلومتر زمین در روستای میشیجان، اجرای روکش و آسفالت راه روستایی میشیجان و ساخت یک پل برآورد شده است.
وی اظهارداشت: یک هزار و 500 متر در قالب 11 واحد مسکونی و زمین کشاوزی با مالکیت 61 نفر برای تعریض راه میشیجان بایستی آزادسازی شود که در صورت همکاری روستاییان و تملک زمین در اجرای این طرح تسریع می شود.
معاون توسعه و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی بیان کرد: برای آزادسازی زمین در راستای این پروژه پنج میلیارد ریال اعتبار اولیه تخصیص داده شده که تملک 11 واحد مسکونی در اولویت است.
فرماندار خمین در نشست هماهنگی تعیین تکلیف و تملک اراضی حاشیه محور خمین - محلات گفت: دو بانده شدن این جاده به عنوان حادثه خیزترین مسیر ارتباطی این خطه مورد تاکید مسئولان ملی و استانی است.
احمد طهرانی ادامه داد: حد فاصل روستای میشیجان تا ورآباد به طول سه کیلومتر از پرحادثه ترین نقاط این راه است که به دلیل نداشتن دید مناسب، استانداردهای لازم و سرعت گاه های غیر استاندارد سالانه قربانیان ترافیکی زیادی دارد.
وی، خواستار تسریع در روکش و آسفالت راه روستایی میشیجان در این مسیر ارتباطی شد و گفت: تعریض این محور اهمیت زیادی دارد چرا که سوانح رانندگی در این محور هرسال خانواده های زیادی را داغدار می کند. 
وی گفت: این شهرستان در مسیر اصلی ارتباطی کشور است و دو بانده شدن راه های اراک، محلات، گلپایگان و الیگودرز در افزایش رفاه و جذب سرمایه گذار تعیین کننده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار