صدایی پای مهر جشنی برای فرزندان خانواده بزرگ شهرداری سمنان
کد خبر: 926479
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003t1D
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
مدیر ارتباطات و امور بین الملک شهرداری سمنان:
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان از برگزاری جشن صدای پای مهر برای سومین سال متوالی برای فرزندان دانش آموز خانواده بزرگ شهرداری سمنان خبر داد.

سمیه قاسمی افزود: در این جشن که در سالن ایران زمین مجموعه سیمرغ سمنان برگزار شد بیش از ۱۵۰۰ نفر از پرسنل و خانواده‌های آن‌ها حضور پیدا کرده و برنامه‌های شاد و متنوعی را به نظاره نشستند.

شهردار سمنان در این مراسم گفت: خانواده‌ی پرسنل شهرداری پشتوانه‌های خوبی برای آن‌ها هستند و حمایت آن‌ها سبب جدیت پرسنل در انجام مسئولیت هایشان شده و منشاء خیرات و خدمت‌رسانی بهتر آن‌ها به مردم است.

سید محمد ناظم رضوی با اشاره به افزایش حجم فعالیت‌های پرسنل طی ماه‌های اخیر اظهار داشت: حجم فعالیت پرسنل افزایش یافته و سبب حضور کمتر آن‌ها در کانون خانواده می‌شود که از این طریق از خانواده‌ها قدردانی می‌کنیم و امیدواریم صبر آن‌ها رضایت خداوند و خشنودی بیشتر شهروندان را در پی داشته باشد.

شهردار سمنان از توجه بیشتر به مسائل رفاهی و معیشتی پرسنل خبر داد در این شرایط سخت اقتصادی باید قشر زحمتکش شهرداری‌ها بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان نیز از شهرداری و شورای جدید انتظار دارند که مشکلات شهر کاهش یافته و نابسامانی کمتر شود و توقع خدمت‌رسانی بهتر از شهرداری دارند.

شهردار سمنان از تلاش این شهرداری برای تحقق بودجه‌های پیش بینی شده خبر داد و افزود:با توجه به برنامه سالیانه که در شورا مصوب شده و باید در شهر اجرا شود امیدواریم علیرغم همه مشکلات بتوانیم با فعالیت شبانه‌روزی، بودجه پیش‌بینی شده را نسبت به سال قبل افزایش یافته و آن را محقق کنیم.

وی فعالیت در حوزه خدمات شهری را نیازمند همدلی، همراهی و حمایت شهروندان دانست و خاطرنشان کرد: از شهروندان می‌خواهیم کماکان مثل چند ماه اخیر همراه ما باشند، چون همراهی شهروندان بالا رفتن انگیزه خدمتگزاران را در بر دارد و فعالیت‌ها با رونق و سرعت بیشتری دنبال خواهد شد.

نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:  وجود  خلاقیت، ابتکار و پی گیری در اعضای  شورا، شهردار و مدیران شهری نوید بخش آینده خوبی برای مرکز استان و منطقه است.

احمد همتی افزود: اعضای شورای شهر طرح‌های خوب و زیربنایی برای شهر سمنان ارائه دادند که با به ثمر رسیدن آن‌ها وضعیت شهر دگرگون می‌شود.

وی با قدردانی از شهرداری سمنان برای ورود به پروژه‌های ملی مثل فرودگاه خاطر نشان کرد: ورود شهرداری و شورای شهر به این پروژه‌های و حمایت ان‌ها سبب تسریع در انجام امور می‌شود و امیدوارین پروژه فرودگاه در آینده نزدیک به ثمر برسد.

همتی مساله تامین آب را یک مساله جدی برای شهر سمنان بیان و تصریح کرد: امیدواریم با حضور وزیر نیرو در سمنان بتواینم برای حل این معضل قدم‌های خوبی برداریم و تحول اساسی در صنعت، آب شرب و کشاورزی ایجاد کنیم.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سخه در مجلس شورای اسلامی  در پایان از همه مدیرانی که برای توسعه و آبادانی سمنان و استان تلاش می‌کنند قدردانی کرد و افزود: باید مسئولان با همدلی و همراهی آنچه را که شایسته این مردم اخلاق مدار است فراهم کنند.

در پایان این مراسم شاد که با موسیقی و مسابقه و نمایش همراه بود از شاگردان ممتاز خانواده بزرگ شهرداری سمنان تجلیل شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی