رسانه‌ ها برای حل مشکل فساد در آذربایجان غربی به دولت کمک کنند
کد خبر: 921061
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003rbp
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۶
استاندار آذربایجان غربی:
استاندار آذربایجان غربی خواستار شد تا رسانه ها برای حل مشکل فساد در استان به دولت کمک کنند.

محمدمهدی شهریاری با ابراز رضایت از عملکرد اصحاب رسانه آذربایجان غربی گفت: مسئولان و اصحاب رسانه می‌توانند مسائل را به‌ خوبی با یکدیگر در میان بگذارند تا بتوان مشکلات را برطرف کرد و بحث فساد که در منطقه ریشه دار شده یکی از نارضایتی‌ های عموم ملت ایران اسلامی است که با کمک رسانه ها می توان این موضوع را حل کرد.

وی با رونمایی علنی از اسنادی که نشان میداد ده ها میلیارد تومان در فروش غیر قانونی سوخت مرزنشینان و سندسازی های گسترده برای حیف و میل بیت المال اتفاق افتاده، تصریح کرد: رسانه ها باید در مسیر مبارزه با انحرافات اقتصادی و برخورد با متهمین و مجرمین در کنار مسئولان باشند تا بتوان این کار را به نتیجه رساند.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه عده‌ای ما را مورد حملات خاصی قرار می‌دهند، گفت: خبرنگران در جهت رضایت عموم مردم گام بردارند و انتقاد باید به‌صورت جدی صورت گیرد ولی باید از توهین‌ها دوری کنیم.

وی ابراز کرد: بیشتر از پنجاه درصد جمعیت روستایی استان بیمه می‌شوند ولی با این‌همه باز هم از آمار کشوری پایین‌تر هستیم.

استاندار آذربایجان غربی یادآور شد: در نخستین فرصت مشکلات بیمه خبرنگاران برطرف خواهد شد و موضوع را به‌صورت جدی پیگیری می‌کنیم.

آذربایجان غربی در بحث اشتغال پایدار رتبه نخست کشور را دارد

شهریاری با اعلام اینکه "با اعطای وام و تسهیلات به استان‌های کشور از رتبه آخر به رتبه سوم رسیده‌ایم" تصریح کرد: در بحث اشتغال پایدار روستایی رتبه نخست کشوری را از آن خود کرده‌ایم.

وی اظهار داشت: امید می‌رود با همکاری یکدیگر امورات استان را به‌خوبی پیش ببریم تا استانی پیشرفته و توسعه ‌یافته در موضوعات متفاوت داشته باشیم.

استاندار آذربایجان غربی راجع به اقدامات اخیر دولت‌های غربی در منطقه خاطرنشان کرد: ترامپ بالاخره تهدید خود را عملی کرده از برجام خارج شد در حالی که این قرارداد برای کشورمان بسیار مثبت بود و به‌خوبی به‌سمت توسعه می‌رفتیم و در این میان انبوه توطئه‌های دشمنان سبب شد شرایط داخلی تغییر کند.

وی با اشاره هزینه‌های گزاف دولت‌های غربی در تحریم و برخورد با ایران تأکید کرد: به‌دور از هر گونه بحث سیاسی باید موضوعات امنیتی را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم تا دشمنان نتوانند به اهداف شوم خود دست یابند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار