ایجاد وفاق و همدلی ثمره اردوهای مناطق مرزی است
کد خبر: 920309
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003rPh
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: ایجاد وفاق و همدلی در دانش‌آموزان ثمره اردوهای مناطق مرزی دانش‌آموزی است.

به گزارش خبرگزاری جوان از سنندج، رشید قربانی در مراسم افتتاحیه اردوی ملی دانش‌آموزان پسر مناطق مرزی کشور که در اردوگاه سلیمان خاطر سنندج برگزار شد، اظهار کرد: وظیفه اموزش و پرورش براساس سند بالادستی تربیت انسان‌های متشخص و بالنده است و اردوهایی را نیز برای دانش‌اموزان برگزار می‌کند تا همدلی و وفاق را بین خودشان ایجاد کنند.

وی با اشاره به اینکه کارگاههای آموزشی مختلفی برای شکل گیری تقویت هویت دینی و پاسداری از میهن در این اردو برگزار می‌شود، افزود: علاوه براینکه از نتایج این کارگاهها باید استفاده کنید باید بتوانید مانند دیواری محکم از کشور پاسداری کنید.

وی خاطر نشان کرد: امروز دشمن از تهاجمات فرهنگی برای پیشبرد اهداف خود بهره می‌برند و باید دانش‌آموزان وحدت و همدلی خود را حفظ کنند تا توطیه دشمنان را خنثی نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان دانش‌آموزان شرکت‌کننده در این اردو را سفیرانی برای معرفی استان کردستان به سایر نقاط مرزی کشور دانست و یادآور شد: دانش‌آموزان استان‌های شرکت کننده در این اردو باید به تبادل اطلاعات و بیان جاذبه و ظرفیت‌های استان خود بپردازند.

پانزدهمین اردوی ملی دانش‌آموزان پسر مناطق مرزی غرب کشور ویژه دانش‌آموزان متوسطه دوم است که از ۱۳ تا۱۶ مرداد ماه جاری در اردوگاه سلیمان‌خاطر شهر سنندج برگزار می‌شود.

در این رویداد فرهنگی دانش‌آموزان هشت استان کشور حضور دارند که به منظور تربیت اجتماعی آنها و تبادل فرهنگی و ایجاد همکاری، همگرایی و وفاق ملی در این اردو مشارکت پیدا کرده‌اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار