بازگشت کیانوش
کد خبر: 919668
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003rFM
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷
گزارش "جوان آنلاین" از حضور سر زده رستمی و وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری
وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در حالی از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کردند که پولادمردان هر کدام به نوبه خود از مشکلات موجود در تیم ملی انتقاد کردند.البته قدم وزیر ورزش در این اردو مسبب خیرهم شد که چرا بعد از مدت ها بالاخره باعث شد تا کیانوش رستمی مرد پرحاشیه وزنه برداری در اردو حاضر شود و پیش چشمان مربی وزنه بزند.

سرویس ورزشی "جوان آنلاین" - وحید صابری : وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک در حالی از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کردند که پولادمردان هر کدام به نوبه خود از مشکلات موجود در تیم ملی انتقاد کردند.البته قدم وزیر ورزش در این اردو مسبب خیرهم شد که چرا بعد از مدت ها بالاخره باعث شد تا کیانوش رستمی مرد پرحاشیه وزنه برداری در اردو حاضر شود و پیش چشمان مربی وزنه بزند.

کیانوش که مدت هاست همواره در اردوهای داخلی غایب بزرگ به شمار می رود به محض این که مطلع شد وزیر ورزش می خواهد به اردو بیاید بی خیال تمرین انفرادی شد و خود را به اردوی تیم ملی رساند و در صف اول اردونشینان حاضر شد تا اینطور وانمود کند که برخلاف اخبار ،هیچ حاشیه‌ای ندارد و مثل یک سرباز گوش به فرمان فرمانده است.

کیانوش که بعد از حذف شدن در رقابتهای رکوردگیری تیم ملی با حواشی زیادی روبرو شده بود با حمایت شخص رئیس فدراسیون وزنه برداری نامش در ترکیب تیم ملی برای بازی های آسیایی ۲۰۱۸ قرار گرفت تا مسافر جاکارتا شود. موضوعی که همچنان انتقاد بسیاری از کارشناسان این حوزه را در پی دارد. هیچ کس افتخارآفرینی های کیانوش رستمی را کتمان نمی کند اما واقعا با توجه به تغییر وزن کیانوش به ۹۴ کیلو جایی که ما قهرمان المپیک سهراب مرادی را داریم واقعا چه لزومی دارد که او روی تخته برود . به هر حال فدراسیون علی مرادی همچنان تمام قد پشت تمام ای انتقادات ایستاد به امید این که او بتواند حداقل در این ۹۴ روی سکو برود.

اما آنچه مشخص بود بر خلاف دیگر ملی پوشان ، دیروز ، روز کیانوش رستمی بود. وزنه برداری که پایه گذار ورزشکار سالاری در وزنه برداری ایران است. او پس از المپیک ریو دیگر آن کیانوش سابق نبود. همه چیز این حواشی درست چند دقیقه بعد از کسب مدال طلای المپیک وقتی پشت تریبون رسانه های خارجی قرار گرفت شروع شد. روزی که تاکید کرد بدون مربی و به تنهایی توانسته طلای المپیک را کسب کند، از آن روز دیگر کیانوش ، کیانوش سابق نشد. حتی بعد از آن مسابقه او دیگر نتوانست مدال طلا بگیرد و اما با تمام این مسائل بداخلاقی ها ، دیروز روز کیانوش بود. روزی که پیش روی دوربین خبرنگاران اقتدار خود را نشان داد. اقتداری که بیشتر نشان از غرور کاذب بود.

دیروز رستمی در پیش روی وزیر ورزش یکبار دیگر به منتقدانش ثابت کرد که تا زمانی که هست طبق میل و برنامه خودش پیش می رود ، بدون اینکه تغیییری در آن ایجاد کند.

البته دیروز هر چند بیشتر اخبار و حواشی در حول و محور کیانوش رستمی می چرخید اما سهراب مرادی و بهداد سلیمی هم با نمایش هایی ارائه دادند توانستند لحظاتی را به خود اختصاص دهند.

به هر حال تیم ملی وزنه برداری کشورمان با ۳ عنوان دار المپیکی عازم جاکارتا می شود. تیمی که قرار است با هدایت محمدحسین برخواه در اندونزی رکوردشکنی و تاریخ‌سازی کند. بهداد سلیمی، سهراب مرادی، کیانوش رستمی، علی مکوندی، محمدرضا براری، علی هاشمی و سعید علی حسینی وزنه برداران اعزامی به بازی‌های آسیایی هستند.


 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار