دولت برای آزادکردن گروگان برجام در حال دادن باج FATF است
کد خبر: 909844
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ogu
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۳
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس:
برخی نمایندگان مجلس می‌گویند برای آنان شرط می‌گذاریم در حالی که آنان هیچ شرطی را نمی‌پذیرند...
به گزارش جوان آنلاین قزوین حجت الاسلام سید مرتضی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین اظهار کرد: آمریکا، صهیونیست و انگلیس طرح‌هایی برای کنترل انقلاب اسلامی ایران دارند و یکی از جاهایی که احساس کردند، می‌تواند این انقلاب را کنترل کنند در بحث قانون fatf (قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از تروریست) است.

وی افزود: با امضای دولت و مجلس پای این قانون اجازه می‌دهیم؛ پول نظام جمهوری اسلامی ایران به نهادها و افرادی که آمریکایی‌ها دوست ندارند، داده نشود.

نماینده سابق مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس اضافه کرد: براساس این قانون به نهادهایی مانند سپاه پاسداران، صدا و سیما، شورای نگهبان و شخصیت‌های متعدد داخلی پول این نظام داده نمی‌شود.

با تجربه برجام نباید به دشمن اعتماد کرد

حسینی با بیان اینکه شروط قرار داده شده در این قانون بی اساس است، عنوان کرد: ما مقابل امریکایی‌ها مانند آنها حق وتو نداریم که اگر خواستند قانونی علیه ما مصوب کنند ما وتو کنیم، این در حالی است که آمریکا در مقابل ما حق وتو دارد.

وی با تأکید بر اینکه قانون fatf(قانون مبارزه با پولشویی و حمایت از تروریست) در واقع تحریم خودمان است، گفت: برخی از روشنفکران غرب زده دوست دارند سپاه پاسداران هم تحریم شود تا برای ایستادگی در برابر امریکا و صهیونیست قدرت پیدا نکند.

این کارشناس سیاسی بیان کرد: این افراد تمایل دارند ملت ایران نتواند در برابر ذلت و خواری مقاومت کرده و همواره پیروز میدان باشد؛ بنابراین با چنین نیت‌هایی و از سر نادانی این قانون را تصویب کردند.

وی با بیان اینکه دولت برای آزادکردن گروگان برجام در حال دادن باج FATF است، اضافه کرد: برخی نمایندگان مجلس می‌گویند برای آنان شرط می‌گذاریم در حالی که آنان هیچ شرطی را نمی‌پذیرند، همانطور که دیدیم در برجام هم شرط گذاشتیم که امریکایی‌ها قبول نکردند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار