اکثر پروژه‌های عمران شهری بوشهر سال قبل تعطیل بود
کد خبر: 906953
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003nwH
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر خبر داد
اکبر توسلی در جلسه کمیسیون عمران شورای بوشهر پیرامون بررسی وضعیت پروژههای عمرانی با انتقاد از وضعیت پروژهها در سال گذشته گفت: متاسفانه اکثر پروژه‌های عمران شهری بوشهر سال قبل تعطیل بود و فقط مطالبات پیمانکاران پرداخت شد که امسال انتظار می‌رود این روند تغییرپذیرفته و پروژه‌های تعریف شده به سرنوشت سال قبل دچار نشوند.

وی با بیان اینکه تمام مجموعه‌ شهرداری یک هدف والا را دنبال می‌کند و آن رضایت‌مندی شهروندان است تاکید کرد:انتظار داریم در پروژه‌های تدوین شده امسال توسعه متوازن محلات و  رضایت مندی شهروندان در اولویت باشد.

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با تاکید بر این نکته که تا خرداد ماه تشریفات و فرآیند قانونی ارجاع کار و انتخاب پیمانکار  پروژه‌های جدید برای مناقصه مشخص و به اداره  پیمان و قراردادها داده شود تصریح کرد: با یک زمان بندی مناسب و مدیریت شده پیمانکاران توانمند و منتخب شناسایی و پروژهها  به سرانجام برسد.

توسلی با انتقاد از وضعیت پروژهها در سال گذشته  گفت: متاسفانه  اکثر پروژه‌های عمران شهری بوشهر سال قبل تعطیل بود و فقط مطالبات پیمانکاران پرداخت شد که امسال انتظار می‌رود این روند تغییرپذیرفته  و پروژه‌های تعریف شده به سرنوشت سال  قبل دچار نشوند.

وی تاکید کرد:توسعه عمران شهری بوشهر امسال باید با شتاب دوچندان صورت گیرد و برای نیل به این مهم  در کمیسیون عمران تصمیم داریم جلسات ماهیانه در زمینه عملکرد پروژهها با مدیران شهرداری داشته باشیم  .

رئیس کمیسیون عمران شورای بوشهر با بیان اینکه لایحه بودجه امسال رویکرد مناسبی برای تغییراز حیث رعایت عدالت و توازن منطقهای شده خاطر نشان کرد: برای شتاب بخشی پروژه‌ها سهم بودجه عمرانی  نسبت به جاری افزایش یافتهکه امیدواریم این شرایط محقق شود و ادامه داشته باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی