جبهه مردمی به دنبال انسجام نیروهای معتقد به انقلاب اسلامی است
کد خبر: 906836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003nuO
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۱
سبحانی‌فر دبیر جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان قزوین:

به گزارش جوان آنلاین قزوین، رضا سبحانی فر دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در رابطه با حضورش در جمع دبیران استانی این جبهه در تهران گفت: 

پنج شنبه گذشته جلسه دبیران جبهه مردمی استان ها با شورای مرکزی جبهه مردمی برگزار شد در این جلسه عملکرد جبهه مردمی در گذشته مورد بررسی قرار گرفت  و مباحثی درباره آینده و اقداماتی که باید صورت گیرد برای اعضای شورای مرکزی تشریح شد.

سبحانی فر افزود: دبیران و روسای مردمی جبهه های مردمی استان ها هم نقطه نظرات خود را مطرح نمودند و پاسخ هایی شنیدند و بعضی از آن نظرات نیز جنبه پیشنهادی داشت  که قرار شد مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگارما که برنامه های جبهه مردمی  نیروهای انقلاب اسلامی در آینده در شهر قزوین چه خواهد بود گفت: هدف اصلی تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی دفاع از انقلاب اسلامی در ابعاد کلی است و بر همین اساس هم جبهه برنامه های خودش را در راستای مبارزه با دشمنان انقلاب اسلامی و دفاع همه جانبه از انقلاب طراحی کرده است ، مخصوصا در بعد سیاسی که بحث روشنگری،تبیین ، دفاع از گفتمان ولایت از جمله وظایف و اهدافی است  که  درجبهه در نظر گرفته شده است.

 دبیر جبهه مردمی  نیروهای انقلاب اسلامی در ادامه اظهار داشت: قطعا اتفاقاتی که در نوع گسترده می تواند تاثیراتی را بر انقلاب اسلامی بگذارد موضع گیری و انسجام نیروهای معتقد به انقلاب اسلامی است . جبهه به دنبال تشکیل یک زمینه فراگیر برای همه احزاب و گروه هایی است که در همین راستا در حال فعالیت هستند ولی گستردگی لازم را ندارند جبهه مردمی تلاش خواهد کرد که نیروهای وفادار به انقلاب و نظام و معتقدین به امام و رهبری را دور هم‌ جمع کند و انسجامی را به وجود بیاورد.

منبع: هفته نامه نسیم قزوین/ شماره دو/ مورخ 97.2.26

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار