چرا روزنامه اصلاح‌طلب اسلام هراسي مي‌كند؟
کد خبر: 900877
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mMH
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
رسانه‌هاي غربي از هر حادثه‌اي كه يك فرد مسلمان در آن خاطي باشد (يا حتي نباشد) گزاره‌اي براي تبليغ عليه اسلام مي‌سازند و ...

رسانه‌هاي غربي از هر حادثه‌اي كه يك فرد مسلمان در آن خاطي باشد (يا حتي نباشد) گزاره‌اي براي تبليغ عليه اسلام مي‌سازند و اين روند آنقدر تكرار شده كه ديگر كسي از آن تعجب نمي‌كند. اما وقتي يك روزنامه داخلي و مسلمان از حادثه‌اي بي ربط به اسلام، پروژه اسلام هراسي در مي‌آورد، جاي تعجب دارد. نظارتي هم كه گويا نيست. چند روز پيش يك دختر ايراني‌تبار ساكن امريكا به علت اعتراض به قوانين سايت يوتيوپ به تعدادي از كاركنان اين سايت شليك و آنها را زخمي و در نهايت هم خودكشي كرد. ويدئوهاي او در يوتيوپ نشان مي‌داد از رفتارهاي نرمال برخوردار نيست. تصاوير و فيلم‌هاي منتشر شده از او در رسانه‌هاي جهان مبتذل و مستهجن بود.
با اين حال، روزنامه مردم‌سالاري در اقدامي عجيب، با استفاده از فتوشاپ براي او حجاب ساخت و تصويري محجبه از او در صفحه اول خود منتشر كرد! روشن است عكس يك خانم محجبه در كنار تيتر «از ديوانگي‌هاي مجازي تا ترور واقعي» و شرح ماوقع كه يقيناً مورد تأييد اسلام نيست، چه تصوير نامناسبي از يك زن محجبه ارائه مي‌كند. واقعاً چرا اين روزنامه به مديرمسئولي مصطفي كواكبيان، نماينده مجلس بايد تلاشي اين طور دروغ در جهت تخريب زنان محجبه انجام دهد؟! آن هم وقتي اين زن صرفاً ايراني تبار بوده و نه تنها نشاني از مسلماني حتي در كلام و ظاهر هم ندارد، بلكه بهايي و مخالف اسلام هم بود!

بايد از نجفي تجليل كرد!

تهران در حالي اين روزها بي شهردار مانده كه هفت ماه پيش و در هنگام بحث پيرامون انتخاب شهردار جديد، بسياري از صاحب نظران گفتند كه محمدعلي نجفي توانايي مسئوليت سنگين شهرداري تهران را ندارد؛ ولي اصلاح طلبان بر انتخاب او اصرار داشتند. حالا احمد خرّم، فعال اصلاح‌طلب در سرمقاله اعتماد از استعفاي نجفي گفته و به جاي عذرخواهي اصلاح‌طلبان بابت اين انتخاب اشتباه كه مديريت شهري پايتخت را معطل كرده، آورده است: «اكنون كه شهردار تهران استعفا داده شوراي شهر و مردم نبايد از او گله‌مند باشند. استعفاي شهردار تهران به دليل عارضه بيماري بوده است. او اعلام كرده كه از قبل بيماري داشته و اخيراً بيماري جديدي بر ايشان عارض شده است. نبايد فراموش كرد كه آقاي نجفي فردي متعهد بوده و به لحاظ اجرايي مديري داراي انگيزه است. بنابراين بسيار بعيد است كه در صورت نبود مشكلي اساسي استعفا داده باشد. آقاي نجفي ٤٠ سال خدمت صادقانه كرده و امروز كه عذري براي كنار رفتن دارد، زمان تجليل از خدمات ٤٠‌ساله او است. »
نجفي پيش از اين هم چندين بار به دليل بيماري از سمت‌هاي مختلف، در مدت كوتاهي پس از پذيرش مسئوليت استعفا داده است. در چنين وضعيتي نجفي بايد پاسخگوي عملكرد خود باشد و نه آنكه براي او جلسه تجليل گرفته شود!

از دختران موسوي تا دختران شين‌ آباد!

دکتر عبدالله گنجی در کانال تلگرامی خود نوشت: 10، 15 نفر از نمايندگان مجلس با دختران موسوي ديدار و تصاوير آن را هم منتشر كردند.
اصل ديدار با ديگري خصوصاً در حوزه مسلماني پسنديده است و هيچ اشكالي ندارد اما در باره اين ديدار خوب است نمايندگان مذكور توضيحي بفرمايند چرا اين ديدار به صورت شخصي(حقيقي) و خصوصاً با همراه خانواده و به صورت مجزا در نوروز انجام نشده است؟ چرا اصرار بر ملاقات جمعي با هويت نمايندگي دارند؟ تفاوت دختران موسوي با ديگر دخترها و خصوصاً آقازاده‌هاي ديگر در چيست؟ چرا اين حركت جمعي براي ديدار فلان جانباز در بيمارستان ساسان صورت نمي‌گيرد؟ چرا اين ديدار با دختران ساير مسئولان سابق و فعلي كشور انجام نمي‌شود؟ چرا چنين ديداري با دختران نيم سوخته شين‌آباد انجام نمي‌شود؟ علني كردن آن براي كدام پيام و براي كيست؟ ويژگي دختران موسوي كه آنان را براي نمايندگان متمايز كرده است چيست؟ زمينه شناخت و آشنايي‌شان با دختران موسوي از كي و چگونه اتفاق افتاده است؟ اميد است پاسخي دريافت كنيم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار