تبریز 2018 نقطه آغازی برای معرفی دوباره فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان است
کد خبر: 900042
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003m8o
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
استاندار آذربایجان‌شرقی:
استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تبریز 2018 نقطه آغازی برای نمود جهانی فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان است، گفت: تبریز 2018 نقطه آغازی برای معرفی دوباره فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان است.

مجید خدابخش در نخستین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان در سال 97  در خانه حیدرزاده دبیرخانه ستاد خدمات سفر استان ضمن تقدیر از نظارت دستگاه‌ها و کمیته‌های اجرایی ستاد خدمات سفر بر نحوه خدمات‌رسانی و رفع ضعف‌های احتمالی در مراکز خدماتی و اقامتی استان، به تقویت ظرفیت‌های خدماتی و فرهنگی استان در سال‌جاری تاکید کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه تبریز در سال‌جاری عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام را در کنار سایر عناوین فاخر خود دارد، از این رو حفظ و معرفی ظرفیت‌های فرهنگی، تاریخی و هنری از مهم‌ترین اولویت‌های مدنی همه ما است. در همین زمینه تمام دستگاه‌ها و کمیته‌هایی که بر ارائه خدمات ویژه گردشگری نظارت دارند، باید در این امر مهم نهایت دقت و توجه را داشته باشند.

استاندار آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه تبریز 2018 نقطه آغازی برای نمود جهانی فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان است، ادامه داد: تبریز 2018 نقطه آغازی برای معرفی دوباره فرهنگ و تاریخ غنی آذربایجان که باید طی سال 2018 مغتنم شمرده شود تا بتوان به طبع موقعیت‌های بین‌المللی آن ظرفیت‌های مختلف تبریز و آذربایجان را تقویت کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار