اوقاف در ترویج فرهنگ وقف و احیای موقوفات از ظرفیت بسیج استفاده کند
کد خبر: 733803
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0034tX
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
فرمانده سپاه کربلای مازندران:
فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: اوقاف می تواند در برگزاری مراسم مذهبی و دینی، ترویج فرهنگ وقف و احیای موقوفات از ظرفیت بسیج استفاده کند.
سردار محمد حسین بابایی در نشست فرماندهان سپاه با مسوولان اوقاف استان با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت بسیج در مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه استفاده شود، افزود: هرکسی نقش موثری در حوزه فرهنگ دارد و نقش اوقاف نیز در این حوزه بسیار موثر است.
وی با بیان اینکه روحانیت اصل جبهه فرهنگی جامعه اسلامی هستند، عنوان کرد: روحانیون باید موضوعات مختلف جامعه در حوزه های دینی، اعتقادی و فرهنگی را با بهره گیری از ظرفیت نیروهای انقلابی برای تربیت نسل جوان پیگیری کنند.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای آغاز فعالیت انقلاب اسلامی، دشمنان نظام تلاش کردند تا این نظام و انقلاب را با طرح ها و برنامه های مختلف ساقط کنند، افزود: دشمن سعی کرد با کودتاهای مختلف و تهاجم های فرهنگی نظام جمهوری اسلامی ایران را تغییر دهد.
فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه دشمن برای هرسال برنامه ریزی می کند تا به کشورما ضربه وارد کند، ادامه داد: نمازگریزی، حجاب گریزی، اعتیاد، شبکه های ماهواره ای، اینترنت و... از برنامه های دشمن برای ضربه زدن به مردم و نظام جمهوری اسلامی است.
وی با اشاره به جنگ نابرابر دشمن در مقابل ایران اسلامی، گفت: یک هزار و 815 اندیشکده و اتاق فکر شیعه هراسی در آمریکا و اسرائیل در حال فعالیت است تا به اهداف شوم خود برسند.
بابایی با تاکید بر اینکه ما باید جبهه ای یکپارچه در مقابل طرح های دشمن داشته باشیم، تصریح کرد: همت همه مسئولان باید مبتنی بر تقویت نظام، اسلام، رشد اقتصادی، رشد فرهنگی و... باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی