وضعیت نامطلوب مازندران در رشد جمعیتی
کد خبر: 717462
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0030dy
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۱
مدیرکل ثبت‌احوال مازندران عنوان کرد:
مدیرکل ثبت‌احوال مازندران با اشاره به وضعیت نامطلوب استان در رشد جمعیتی، کاهش طلاق و افزایش ازدواج، گفت: ماموریت‌های محوله به سازمان ثبت‌احوال در سطح کشور حیاتی و گسترده است.

علی رجبی در نشست با مسئولان کانون پرورش فکری استان، اظهار کرد: ماموریت‌های محوله به سازمان ثبت‌احوال در سطح کشور حیاتی و گسترده است.

رجبی با اشاره به تاکیدات و فرامین مقام معظم رهبری و همچنین دغدغه‌های رئیس جمهور در بحث سیاست‌های جمعیتی، بیان کرد: ما در این مورد در سطح کشور و در استان مازندران وضعیت نامطلوبی داریم و قصد داریم تا از بعد فرهنگی در مورد افزایش جمعیت، ازدواج و کاهش طلاق فعالیت کنیم.

مدیرکل ثبت‌احوال مازندران بیان کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جمعیت جوان کشور، باید فعالیت‌های زیادی انجام دهیم و روی این قشر تمرکز بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: باید از کودکی به وسیله کانون پرورش فکری و دیگر مراکز تربیتی به خانواده‌ها و کودکان آموزش‌های لازم در زمینه نقش و اهمیت ازدواج، رشد جمعیت و کاهش طلاق انجام شود.

رجبی تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که بسیار مهم و با اهمیت است موضوع مهندسی نام و نام‌گزینی بوده که باید با آموزش‌های لازم از بعد فرهنگی فراگیر شده تا فرزندان با اسامی ایرانی، بومی و مذهبی نام‌گذاری شده و بیش از گذشته به آنها افتخار کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی