تحریم ها نتوانست مانع اراده پولادین ملت ایران در جهت رشد و توسعه شود
کد خبر: 690359
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002tap
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۵
نماینده ولی فقیه در لرستان:
نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: پروژه راه آهن خزر_ خلیج فارس به جهانیان ثابت کرده هیچ عاملی براراده پولادین ملت ایران در جهت رشد و توسعه اثر نخواهد داشت.
بهروج
حجت الاسلام سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان در خطبه های نماز جمعه، گفت: پروژه خط راه آهن که در شمال کشور با حضور سه رییس جمهورمورد بهره برداری قرار گرفت، نشان دهنده این است که دسیسه دشمنان براراده ملت ایران در مسیر دستیابی به رشد و توسعه تاثیری ندارد.
 وی با بیان اینکه این پروژه دریای خزر را به خلیج فارس وصل کرد، افزود:این طرح حرکت بزرگی بود که اتفاق افتاد.
حجت الاسلام میرعمادی، با بیان اینکه این پروژه از لحاظ اقتصادی تجاری حمل و نقل بار و مسافر در زمینه اشتغال زایی اهمیت فراوانی داشت، اذعان داشت: این پروژه از نظر سیاسیی نیز اهمیت   فراوانی و در واقع برای دنیا پیام سیاسی دارد.
 خطیب جمعه خرم آباد، خاطرنشان کرد: پروژه خط آهن به دنیا نشان داد که هیچ عاملی براراده پولادین ملت ایران اثر نخواهد داشت و مردم ایران با اراده کار خودشان را انجام می دهند.
 حجت الاسلام میرعمادی با اشاره به دسیسه های دشمنان، ابراز کرد: به رغم اینکه چنین کار عظیمی همزمان با تحریم ها بود، ولی به سرعت پیش رفت که نشان می دهد ما می توانیم با قدرت در تمام زمینه ها پیشرفت کنیم.
 وی تصریح کرد: این نوع پروژه ها نشان از ابتکار جمهوری اسلامی است که توانست شمال و جنوب را به هم متصل کند.
اربعین حسینی یادگار غافله جهادو مقاومت است
 حجت الاسلام میرعمادی، با اشاره به اینکه  در آستانه اربعین حسینی هستیم، ابراز کرد: امسال در اربعین امسال کنگره عظیم مردمی در حال شکل گیری است.
 وی با اشاره به  راهپیمایی از نجف تا کربلا، افزود: نمایش این راهپیمایی حرکتی اثرگذار سازنده و نشان دهنده قدرت و عظمت اهل بیت (ع) است.
 نماینده ولی فقیه در لرستان، بیان کرد: این راهپیمایی  دامنه قیام عاشورا و اربعین حسینی را جهانی کرد.
خطیب جمعه خرم آباد، با بیان اینکه اربعین حسینی یادگار غافله جهادو مقاومت است، اذعان داشت: در این راهپیمایی از سراسر جهان بیش از 20 میلیون نفر در این مراسم شرکت می کند.
  حجت الاسلام میرعمادی، با اذعان به اینکه  این حرکت مردمی پیام قیام عاشورا و قیام اباعبدالله الحسین (ع) را به دنیا می رساند، خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم عزاداری حسینی زمینه ساز حکومت عدل مهدی موعود (عج) است.
 امام جمعه خرم آباد، اربعین حسینی یادگار غافله جهادو مقاومت است، یادگار امام سجاد است و باید باشکوه برگزار شود و قدرت این مراسم به جهانیان نشان داده شود.
 شهید دستغیب در سنگر نماز جمعه همچون پتکی بر سرطاغوت بود
 امام جمعه خرم آباد، در ادامه با اشاره به شهادت آیت الله دستغیب، افزود: این عالم شهید که در سنگر نماز جمعه به شهادت رسید دریایی از فضیلت بود.
 وی، با برشمردن فضائل اخلاقی این شهید، گفت: ساده زیستی از بارزترین ویژگی های اخلاقی این شخصیتی معنوی و مبارز و انقلابی بود.
 حجت الاسلام میرعمادی، با بیان اینکه شهید دستغیب بزرگ منشانه درجات عالی معنویت را طی کرد، اذعان داشت: این شهید والامقام از نظر معنوی تاثیر بسیار زیادی برجامعه گذاشت.
نماینده ولی فقیه در لرستان، با بیان اینکه این شهید در سنگر نماز جمعه هم با رژیم مبارزه می کرد، تاکید کرد: این شهید بزرگ در سنگر نماز جمعه مبارزاتش را همچون پتکی آهنین برسر طاغوت زمان طاغوت می ریخت تا به شهادت رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار