افتخار آفرینی هنرمندان نمایش خیابانی دهلران
کد خبر: 672724
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002p0O
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۰
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران از افتخار آفرینی گروه نمایش خیابانی "ری را" شهرستان دهلران در 3 جشنواره متوالی خبر داد.
روح الله جام سحر
" ایرج رضایی" در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: گروه نمایشی "ری را" شهرستان دهلران بار دیگر توانست در سه جشنواره متوالی برگ زرینی بر افتخارات هنری این شهرستان بیفزاید.

وی افزود: این گروه نمایشی در سه جشنواره به نام های جشنواره تئاتر استان ایلام، جشنواره ملی آیین های نمایش رضوی در شهر یاسوج و جشنواره تئاتر ملی شهروند لاهیجان شرکت و نمایش های خودر را به اجرا در آورد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران ادامه داد: گروه نمایشی "ری را" در این جشنواره ها با نمایش های خیابانی "شلوار کتان تایلندی" و "کفتر به شرط چاقو" شرکت نمود.

وی به عناوین کسب شده از این گروه نمایشی اشاره نمود و گفت: هنرمندان نمایش دهلران توانستند تندیس جشنواره و لوح برگزیده نویسندگی به خاطر نمایش "شلوار کتان تایلندی" به آقای سعید خیراللهی و تندیس جشنواره و لوح تقدیر بازیگر مرد برگزیده به آقای مصطفی کولیوندی در پنجمین جشنواره تئاتر ملی شهروند لاهیجان را اذعان خود کنند.

"رضایی" ادامه داد: معرفی نمایش خیابانی "کفتر به شرط چاقو" به جشنواره بین المللی تئاتر فجر، در جشنواره ملی آیین های نمایش رضوی در یاسوج به کارگردانی سعید خیراللهی دیگر افتخار گروه نمایشی "ری را" ی این شهرستان می باشد.

وی اظهار داشت: همچنین دیپلم افتخار و تندیس جشنواره به بازیگری اول مرد به آقای مصطفی کولیوندی و بازیگری دوم زن به خانم مرجان قاسمی و کارگردانی سوم به آقای سعید خیراللهی در نمایش خیابانی "خواب شیرین نهنگ کور" در بیست و هشتمین جشنواره تئاتر استان ایلام نیز از افتخارات متوالی این گروه نمایشی می باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهلران عنوان کرد: این جشنواره ها پشت سرهم صورت گرفته و واین گروه نمایشی پر افتخار شهرستان دهلران در هر یک از این جشنواره ها بیش از 8 اجرا داشته اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار