آغاز داوری جشنواره ادبیات داستانی
کد خبر: 664876
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002mxo
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۰۹
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان یزد:
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان یزد گفت : با پایان زمان ارسال آثار به هشتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج داوری این جشنواره دراستان یزد همزمان با دیگر شهرهای کشور آغاز شده است.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان یزد گفت : با پایان زمان ارسال آثار به هشتمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج داوری این جشنواره دراستان یزد همزمان با دیگر شهرهای  کشور آغاز شده است.

 پارسائیان اظهار داشت: در هشتمین  جشنواره ادبیات داستانی ، پس از تایید دبیران جشنواره های استانی توسط ستاد جشنواره،  دبیر علمی این جشنواره با تشکیل کمیته ای به بررسی صلاحیت داوران استان  پرداختند  و آقایان علی اصغر بمانی از یزد ،داوود امیریان و علی اکبروالایی از تهران به عنوان داوران استان یزد معرفی شدند .

وی افزود : پس از داوری مرحله ی استانی  آثار برگزیدگان معرفی خواهند شد و اثار آنهابرای داوری به مرحله ی کشوری ارسال خواهد شد.

گفتنی است ؛ سازمان بسیج هنرمندان کشور تصمیم دارد  بعد از اتمام مرحله استانی و قبل از شروع داوری مرحله ملی ، آثار برگزیده استان ها را در یک کارگاه با حضور اساتید و پیشکسوتان داستان نویسی کشور ، مورد خوانش و بررسی قرار دهد  تا نویسندگان جوان این فرصت را داشته باشند که پیش از داوری نهایی ، با نقاط ضعف و قوت کارهای خود آشنا شوند و  داستان های خودشان را با دید تخصصی تکمیل و برای شرکت در مرحله نهایی ارائه کنند.  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی