ذیحساب مشاور امین مدیر است
کد خبر: 646017
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002i3d
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷
مدیر عامل آبفار مازندران:
مدیر عامل آبفار مازندران، ذیحساب و عاملین ذیحساب را مشاوران امین مدیران در دستگاهها خواند و گفت:آنها کمک می کنند تا اعتبارات درست و به موقع هزینه شود.
جعفر رعیت

به گزارش خبرنگار جوان از مازندران،مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران در نشستی که با حضور ذیحساب و عاملین ذیحساب و کارکنان حسابداری ادارات امور آبفار شهرستان ها و مرکز شرکت در راستای گزارش عملکرد مالی در سال گذشته و بررسی راه های جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تا پایان تیر ماه سال جاری و صرفه جویی هزینه ها در منابع مالی شرکت برگزار شد با اشاره به وضعیت مالی شرکت افزود: ما در وضعیت مالی مناسبی قرار نداشته و درآمد چندانی هم در قبال  فروش آب به دست نمی آید به طوری که هزار لیتر آب را 59 تومان به فوش می رسد در حالیکه قیمت تمام شده آب 900 تومان می شود و همچنین از حیث حق انشعاب هم در وضعیت خوبی نبوده و انشعابی که 1 میلیون و 800 هزار تومان هزینه دارد فقط 50 هزار تومان به مشترکین خانگی فروخته می شود.

عبدالهی در خصوص جذب اعتبارت اظهار داشت: باید درست هزینه کنیم تا هزینه های دولت را بالا نرفتهو زیان هایی اضافه بر دولت تحمیل نشود.
وی با اشاره به نقش ذیحساب و عاملین ذیحساب در هزینه کرد درست دستگاههای دولتی تصریح کرد: ذیحساب امین دولت و حافظ بیت المال است و باید حساس و هوشیار باشد و با نظارت درست بر هزینه های دولت در ادارات تلاش کند تا هزینه ها در جای خود و به موقع مصرف شود .
در ادامه این نشست معاون پشتیبانی و منابع انسانی شرکت با تاکید بر مدیریت نقدینگی افزود: قصد داریم اندیشه و تفکر خصوصی سازی را در شرکت نهادینه سازی کنیم چرا که ما نباید متکی به اعتبارات دولتی باشیم.
آقازاده اظهار داشت: دوران مصرف گرایی به سرآمده و باید صرفه جویی در هزینه ها را سرلوحه کار خودمان قرار دهیم.

وی با اشاره به بدهی 3 میلیارد تومانی مشترکین آب روستایی گفت: باید تلاش کنیم تا ضمن افزایش درآمد و کاهش هزینه ها بر نقدینگی ها مدیریت صحیحی اعمال کنیم که این مهم با همکاری عاملین ذیحساب و منابع انسانی خلاق و مسوولیت پذیر میسر خواهد شد.

در پایان با حضور شاه بابایی ذیحساب شرکت به پرسشهای عاملین ذیحساب پاسخ مناسب در راستای اجرای قوانین و مقررات دولتی و جذب به موقع اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای داده شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین