ثبت بیش از 5میلیون تراکنش در سامانه هوشمند
کد خبر: 644556
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002hg4
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۰
مدیر شرکت پخش نفت منطقه ساری خبر داد:
مدیر شرکت ملی پخش فرآوده های نفتی منطقه ساری گفت :در بازده زمانی35 روزه از ابتدای سال جاری تا چهارم اردیبهشت بیش از 5 میلیون تراکنش در سامانه هوشمند سوخت ثبت شد که نشان دهنده دفعات سوخت گیری انجام شده در جایگاه ها می باشد.
جعفر رعیت

به گزارش جوان از مازندران،حسینعلی طالبی افزود : در طول این مدت در بخش بنزین معمولی 82 میلیون لیتر بنزین به فروش رسیده است که از این مقدار 54 میلیون لیتر آن با نرخ 400 تومانی و 28میلیون لیترآن با نرخ 700 تومانی بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در بخش بنزین سوپر هم جمع کل فروش 8میلیون چهار صد هزار  لیتر گزارش شده که 54 میلیون لیتر آن با نرخ 500 تومانی و3میلیون لیترآن با نرخ 800 تومانی در جایگاه هابه مشتریان عرضه شده است.

طالبی اظهار داشت: تغیر نرخ فرآورده های نفتی بر اساس ابلاغیه دریافت شده در ساعت 24 روز پنجشنبه مورخ 4/2/93 با موفقیت در تمامی جایگاه های تابعه انجام گرفت و هیچ مشکلی در روند تغییر نرخ با توجه به حضور تیم های مستقر در نواحی مشاهد ه نشده است .

وی افزود: باتوجه به اینکه افزایش نرخ بنزین و اهمیت فرهنگ سازی کاهش مصرف سوخت اقبال جایگاه های CNGبانرخ اعلام شده یعنی هر متر مکعب 450 تومان بیشتر شده است امید داریم با تدابیر بعمل آمده بدنبال جذب سرمایه گذار درجهت احداث جایگاه CNGباشیم تا بتوانیم به نوعی در مدیریت مصرف سوخت به صورت بهینه نقش موثری را ایفا نمائیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین