کد خبر: 1221773
تاریخ انتشار: ۰۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹
رئیس ستاد انتقاضه و روز جهانی قدس گفت: نشستی با حضور فرمانده کل سپاه برای سخنرانان و تحلیلگران سیاسی در آستانه روز جهانی قدس خواهیم داشت.

جوان آنلاین: رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس در جلسه ستاد مرکزی انتفاضه و قدس در رابطه با راهپیمایی روز قدس و اهمیت آن در نظام جمهوری اسلامی، گفت: جمهوری اسلامی ایران به برکت هدایت‌ها و رهبری‌های امامین انقلاب، از ابتدای انقلاب حامی فلسطین بوده است و راهپیمایی روز قدس، دومین راهپیمایی بزرگ و سراسری در کشور ما بوده است.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: امروز شاهد هستیم موضوع فلسطین خبر اول همه دنیا است و شما مطمئن باشید، همانطور که رهبر معظم انقلاب تأکید فرمودند، رژیم صهیونیستی حتما به برکت مقاومت و مردم آن سرزمین‌ها که سال‌ها است در حال مقاومت هستند، نابود خواهد شد.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس در رابطه با خیانت بعضی کشور‌های عربی، تصریح کرد: در همین جنگ ۶ ماهه، شاهد بودیم که بعضی خائنین در امت‌های اسلامی و عربی به صهیونیست‌ها کمک کردند که خیانت بزرگی به ملت مقاومت است.

سردار شریف گفت: نه تنها بعد از انقلاب، قبل از انقلاب هم امام همین نگاه و دوراندیشی را راجع به رژیم صهیونیستی داشتند و امروز بعد از گذشت بیش از ۴۵ سال از انقلاب اسلامی افکار عمومی دنیا درستی راه انقلاب اسلامی و نگاه امام به مساله فلسطین را به عینه دیدند و همه دنیا شاهد بود که در ۶ ماه گذشته انواع جنایت‌ها توسط صهیونیست‌ها انجام شد.

وی افزود: صهیونیست‌ها با بمباران‌های وحشیانه ادعای ظالمانه‌ای مطرح کردند که هدف ما کوچاندن مردم غزه از این سرزمین، نابودی حماس و ترور رهبران آن‌ها و در نهایت آزادی گروگان‌ها و اسرا با عملیات نظامی است که ماحصل آن در این ۶ ماه بمباران بیمارستان‌ها، مساجد، کلیساها، اردوگاه‌های محل سکونت مردمانی بی دفاع بود که همه جهان شاهد آن بود و آن‌ها واقعیت نژادپرستی صهیونیست‌ها و جنایتکاری آن‌ها را مشاهده کردند.

رییس انتفاضه و روز جهانی قدس ادامه داد: در ۶ ماهه گذشته یک فرصت تاریخی برای همه دنیا بود که با نیات رژیم صهیونیستی و با پدیدآورندگان این رژیم آشنا شوند. رییس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس یادآورشد: رویکرد و استراتژیکی که امام راحل بنیانگذار انقلاب اسلامی در معرفی صهیونیست‌ها به دنیا داشت را همه افکار عمومی و نخبگان عالم درک کرده و آگاه شدند که آن نگاه دور اندیشانه امام چه میزان دقیق بود که این رژیم جعلی را جرثومه فساد و مساله اول مسلمانان دانستند و وجود این رژیم صهیونیستی را برای بشریت خطرناک معرفی کردند.

سردار شریف با بیان این که چهره آمریکا و عدم توانمندی آن‌ها برای همه دنیا ثابت شد، گفت: آن‌ها چندین مرحله قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل را رسما وتو کردند و اجازه ندادند که بمباران‌ها قطع و آتش بس برقرار شود و کمکی حتی درمانی و معیشتی به مردم غزه برسد.

وی تاکید کرد:، اما مردم فلسطین و غزه مقاومت و پایمردی کردند و نشان دادند که پای آرمان آزادی قدس شریف هستند و کار به جایی رسید که آمریکایی‌ها زیر فشار افکار عمومی مجبور شدند قطعنامه آخر را رای ممتنع بدهند که ترجمه آن این است که آمریکا صد در صد پشت اسراییلی‌ها قرار گرفته است.

رییس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس گفت:، اما واقعیت میدانی این است که تاکنون به طور مرتب ارسال تسلیحات توسط آمریکایی‌ها به سمت سرزمین‌های اشغالی و پر کردن ذرات خانه رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد و آمریکایی‌ها هیچ ممانعتی در این موضوع ندارند و از طرفی به شدت مانع رسیدن کمک‌های بشردوستانه به مردم غزه و فلسطین هستند.

وی افزود: این آوردگاه نشان داد که جریان حق و جبهه حق پیروز میدان است و باید خالصانه تشکر کرد از کسانی که مردانه وارد این میدان شدند و در این معرکه امتحان خوبی دادند. سردار شریف ادامه داد:، اما باید از مردم لبنان، عراق و جریان‌های انقلابی پیوسته به مقاومت در عراق از مردم بسیار فهیم و جهادگر یمن و انصارالله یمن که نفس صهیونیست‌ها در رساندن امکانات از راه دریای سرخ بند آوردند تشکر کنیم. بیش از ۶۰ کشتی که عازم سرزمین‌های اشغالی بود را متوقف کردند و هدف قرار دادند.

رییس انتفاضه و روز جهانی قدس گفت: بخشی از امت اسلامی و بخش عمده‌ای از مردم دنیا در این صحنه توانستند راه را از چاه پیدا کنند و بسیار هوشمندانه از مردم فلسطین و غزه حمایت کردند و مطمئن باشید دیگر هرگز صهیونیست‌ها نمی‌توانند به قبل از طوفان الاقصی برگردند و به جنایتکاری خود ادامه دهند. وی افزود: کارشناسان نظامی و دفاعی صهیونیستی و همه کسانی که در این رژیم منشا اثر بوده اند امروزه اعلام می‌کنند که رویارویی با مردم غزه و حماس برای صهیونیست‌ها دستاوردی ندارد.

سردار شریف خاطرنشان کرد: سخنگوی سابق ارتش صهیونیستی اعلام کرد که به افکار عمومی دروغ نگویید ما اگر ۳ تا ۶ سال دیگر هم بجنگیم قادر نیستیم حماس را خلع سلاح کنیم و از بین ببریم.

شریف درباره برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس نیز، اظهار کرد: در این ده روز اقداماتی برای باشکوه برگزار کردن روز جهانی قدس در دستورکار داریم که تجربه ما در این عرصه، یک تجربه ۴۵ ساله است.

رئیس ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس در رابطه با جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مردم غزه، گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی از برنامه‌های جدی در روز جهانی قدس است که توسط دوستان در هلال احمر و کمیته امداد با کمک پایگاه‌های مقاومت بسیج انجام می‌شود.

شریف همچنین تأکید کرد: پیش‌بینی‌هایی برای اعزام تحلیلگران و سخنرانان به مراکز استان‌ها و شهر‌های پر جمعیت انجام خواهد شد. دبیر ستاد انتفاضه و روز جهانی قدس گفت: همچنین نشستی با حضور فرمانده کل سپاه برای سخنرانان و تحلیلگران سیاسی در آستانه روز جهانی قدس خواهیم داشت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار