کد خبر: 1208568
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
وزیر کشور:
وزیر کشور، حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات را کوبنده‌ترین پاسخ به ترورهای اخیر دشمنان نظام و ملت ایران عنوان کرد.

جوان آنلاین: احمدی وحیدی ظهر شنبه در جریان دور دوم سفر استانی دولت سیزدهم به استان زنجان و در دیدار با مردم شهرستان طارم، با تاکید بر اینکه بی‌تردید حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو می‌تواند بهترین و کوبنده‌ترین پاسخ به ترورهای اخیر دشمنان نظام و ملت ایران باشد، گفت: بدون شک انتخابات اسفندماه امسال نیز مثل ادوار گذشته پرشور برگزار خواهد شد.

به گزارش فارس، وی با بیان اینکه دشمن به شدت از اتحاد و یکپارچگی ملت ایران در طول انقلاب اسلامی هراس داشته و همین مسئله اهمین حفظ این اتحاد و یکپارچگی را دوچندان کرده است، افزود: علاوه بر وحدت و یکپارچگی مردم و مسوولان نظام، عامل دیگری که باعث ناراحتی و ترس دشمن شده، اقداماتی است که تا به امروز انجام شده و با روی کار آمدن دولت سیزدهم تسریع یافته است.

این مسوول با اشاره به اینکه اقدام تروریستی دشمنان نظام و ملت ایران در شهر کرمان نمونه بارز نمایش باطل دشمنان و نیز وجود شرایط خاص در کشور است، اظهار کرد: دشمن به هیچ وجه نمی‌خواهد ملت ایران به قله‌های پیشرفت برسد، از این رو تلاش دارد با این اقدامات، ملت را از رسیدن به مسیر تعالی مأیوس کند.

وحیدی با خطاب قرار دادن جنایت‌کاران، آن‌ها را به مقابله با نیروهای نظامی زبده دعوت کرد و با بیان اینکه ترور کودکان و زنان بی‌دفاع، جنایت محض است، تصریح کرد: ترور کودکان و زنان بی‌دفاع حاکی از آن است که دشمنان این ملت از رویارویی با نیروی نظامی ایران اسلامی به شدت هراسناک بوده و قادر به مقاومت در برابر این نیروها را نداشته و به همین خاطر به اقدامات تروریستی روی می‌آورد.

وی با یادآوری اینکه اقدام تروریستی کرمان را گروه داعش بر عهده گرفت، ادامه داد: بی‌تردید این گروه تروریستی نیز زائیده آمریکا بوده و امروز کاملاً در اختیار رژیم صهیونیستی است. تجربه نشان داده است که رژیم صهیونیستی به خاطر ترسی که از قدرت‌های منطقه دارد، تلاش می‌کند به واسطه گروه تروریستی داعش دست به اقدامات تروریستی زده و منطقه را ناامن کند.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه حضور نداشتن گروه تروریستی داعش در داخل رژیم صهیونیستی و کشورهایی که با این رژیم متحد هستند، خود بیانگر بسیاری از واقعیت‌ها است، خاطرنشان کرد: دشمن با این اقدامات به خیال خام خود فکر می‌کند که با به شهادت رساندن چند چهره می‌تواند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ضربه بزند، این در حالی است که رویش مکتب‌هایی چون قاسم سلیمانی این نظام را حفظ خواهد کرد.

این مسوول در ادامه با اشاره به مطالبات مردم از دولت سیزدهم، تامین آب کشاورزی را یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها برشمرد و گفت: بر همین اساس دولت سیزدهم نگاه جدی به مسئله آب داشه و بسیار دغدغه‌مند است که در همین راستا یکی از اقدامات صورت گرفته در شهرستان طارم، انجام مقدمات احداث سد کلوج و پاوه‌رود است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار