کد خبر: 1185167
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004yJb
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲
سرلشکر سلامی در جمع فعالان فضای مجازی کشور:
فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان می‌خواستند از صادرات نفت ما جلوگیری کنند، ولی وقتی کشتی‌هایشان یکی پس از دیگری توقیف شد متوجه شدند نمی‌توانند در عمل ما را تهدید کنند.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از خبرگزاری بسیج، سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه در جمع فعالان فضای مجازی کشور گفت: به عنوان مثال آن‌ها می‌خواستند از صادرات نفت ما جلوگیری کنند، ولی وقتی کشتی‌هایشان یکی پس از دیگری توقیف شد متوجه شدند نمی‌توانند در عمل ما را تهدید کنند؛ و امروز امن‌ترین خطوط کشتیرانی دنیا، خطوط تحت حمایت ماست.

سرلشکر سلامی تاکید کرد: این از استثنائات عالم است که یک کشور با همه قدرت‌های بزرگ هماوردی کند و در برابر تمام ارکان قدرت بایستد و او را قبض یَد کند.

وی افزود: آن‌ها تحریم را به عنوان نسخه تسلیم طراحی کرده بودند و فکر می‌کردند که می‌توانند با تحریم آستانه تحمل مردم را شکسته و از طریق فشار بر مردم نظام را وادار به کرنش سیاسی و تغییر رفتار کنند، اما در همین فضای تحریم ماهواره به فضا پرتاب کردیم. ساخت نیروگاه‌ها، سدها، خطوط جاده‌ای و ریلی، طرح‌های بزرگ پتروشیمی و... که هر هفته رونمایی می‌شود همه و همه در شرایط تحریم در حال وقوع است.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: این واقعیت‌ها نشان می‌دهد که ایران یک قدرت واقعی است که جهانیان نمی‌توانند او را وادار به پذیرش هیچ قدرت و کرنش در برابر هیچ ابرقدرتی کنند، چون در منطق الهی، کبریایی و قدرت فقط در دست خداوند است.

فرمانده کل سپاه وضعیت ضعف دشمن را به بیت سست عنکبوت تشبیه کرد که البته ظاهری بسیار پیچیده، شبکه‌ای و منظم دارد لکن در عین حال خیلی زود و راحت شکسته می‌شود.

وی راهبرد انزوای دشمنان را نیز در مورد جمهوری اسلامی شکست خورده دانست و گفت: به رغم اراده دشمنان برای منزوی کردن ایران، امروز روابط سیاسی و اقتصادی کشور ما از شرق دور و آفریقا گرفته تا آمریکای لاتین توسعه دارد و در بریکس و شانگ‌های میدان نفوذ ایران را مشاهده می‌کنید.

سرلشکر سلامی راهبرد بی‌ثبات‌سازی داخلی ایران را نیز شکست خورده خواند و افزود: ملت ایران با هوشیاری و وفاداری در پرتو هدایت‌های رهبر حکیم خود این توطئه را نیز خنثی نمود.

وی به راهبرد استحاله فرهنگی برای دین‌زدایی در میان قشر جوان نیز اشاره نمود و تاکید کرد: جلوه‌های حضور زیبا و عاشقانه جوانان ما در راهپیمایی الهی اربعین نشان از شکست بزرگ این راهبرد دشمنان دارد، زیرا جوانان ما زیر بیرق بلند شده توسط دست‌های قطع شده ابوالفضل العباس ایستادند و دشمن را ناامید کردند.

سرلشکر سلامی با اشاره به سابقه طولانی مواجهه با دشمن مسلح و پر امکانات گفت: ما تازه به این دشمن نرسیده‌ایم. شمشیر‌های ما زیاد آن‌ها را ملاقات کرده است؛ اما این را از صمیم قلب خود می‌گویم که امروز کافران مبهوت و ناتوان شده‌اند و داریم پیری و زوال آنان را می‌بینیم.

وی در عین حال به فعالان فضای مجازی کشور هشدار داد:، اما یک روزنه هنوز باقیست که دشمن به آن دل بسته و جنگ را به این ناحیه کشیده است و آن سرزمین قلب‌ها و دل‌های جوانان مسلمان است که آن نیز با هوشیاری جوانان شکست خواهد خورد، زیرا راهبرد دائمی مسلمانان در مقابل کفار اجتناب از طاغوت و ایمان بالله است. به نحوی که در بین جوانان مسلمان جهان هیچکس عبادت طاغوت را بر عبادت الله ترجیح نمی‌دهد.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: باید دستاورد‌های انقلاب و نظام را به رخ جوانان بکشید، چون دشمنان می‌خواهند نظام پلید و منقرض شاهنشاهی را تطهیر کنند، نظامی که شاهش را انگلیسی‌ها محقرانه به جزیره موریس بردند.

نظامی که وقتی محمدرضا برای بازدید از ایستگاه استراق سمع آمریکایی‌ها به شمال کشور رفت نگهبان جلوی درب آن مرکز به او اجازه ورود نداد.

یا وقتی چرچیل و روزولت و استالین بدون اطلاع او به ایران آمدند و او برای ملاقات آنان رفت و احترام نظامی گذاشت، ولی آن‌ها حتی برای او از جای خودشان بلند هم نشدند.

وی با تاکید بر اینکه این رفتار‌های حقارت آمیز بایستی برای نسل جوان روشنگری و تبیین شود، فعالان فضای مجازی کشور را دعوت به استقامت و ایستادگی در راه حق و نترسیدن از هیاهو‌ها و تبیین حقایق نمود و به آنان تاکید کرد: شما متکی بر قرآن و تابع ولایت هستید. یک امام حسین برای شما کافیست تا شما را به همه اهداف دلخواهی که می‌خواهید برساند.

سرلشکر حسین سلامی با تاکید بر اینکه امروز حقیقی‌ترین جنگ ما برابر دشمن مجازی‌ترین آن است، گفت: امروز شاهد رویش جوانان مومن عالم اندیشمند و مصممی هستیم که در مقابل آرایش شیاطین عالم صف آرایی کرده‌اند.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم سردار سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اهدای تابلوی نقاشی تصویر طلبه شهید آرمان علیوردی به خانواده ایشان یاد و خاطره این شهید امنیت را گرامی داشت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر