کد خبر: 1134610
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004lAA
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۵۷
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان:
حجت الاسلام حیات الغیب، گفت: بیش از 40 برنامه شاخص در ایام دهه فجر در استان لرستان با هدف بیان دستاوردهای انقلاب در محورهای مختلف برگزار می شود.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام لطف الله حیات الغیب، ، بیان داشت: در دهه فجر بیش از ۴۰ برنامه محوری و شاخص در نقاط مختلف استان برگزار می شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان افزود: هدف از برگزاری این برنامه ها بیان و بازگو کردن خدمات و دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف و امید آفرینی در جامعه است.

وی عنوان کرد: ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر در حوزه های قرآنی، فرهنگی، هنری، بصیرتی و روشنگری در نقاط مختلف شهری و روستایی لرستان برگزار می شود.

حجت الاسلام حیات الغیب با اشاره به نواخته شدن زنگ انقلاب در 12 بهمن ماه بیان کرد: زنگ انقلاب همزمان با ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در مدارس استان لرستان به صدا در می آید.

وی ادامه داد: نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس تجدید بیعت نسل نوجوان و جوان جامعه با اهداف و آرمان های انقلاب برگزار می شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان بیان کرد: مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به میهن، ساعت ۱۰ صبح با حضور مردم، حوزویان و مسئولان استان لرستان به میزبانی مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد برگزار می شود.

برچسب ها: دهه فجر ، انقلاب ، لرستان
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار