شما برادری‌ات را ثابت کن آقا یحیی
کد خبر: 1115978
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gJe
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۲۶
یحیی گل‌محمدی در جدید‌ترین اظهار نظر خود در صفحه اینستاگرامش به نقد ملی‌پوشان پرداخته و آن‌ها را به خاطر عدم اشاره به اعتراضات و آشوب‌ها در مقابل رئیس جمهور شماتت و ملامت کرده است.

یحیی گل‌محمدی در جدید‌ترین اظهار نظر خود در صفحه اینستاگرامش به نقد ملی‌پوشان پرداخته و آن‌ها را به خاطر عدم اشاره به اعتراضات و آشوب‌ها در مقابل رئیس جمهور شماتت و ملامت کرده است.

این اولین بار نیست که او از آشوب‌های کشور صراحتا حمایت می‌کند و شاید آخرین بار هم نباشد، اما چند نکته در این خصوص قابل تامل است.

او که بازیکنان تیم ملی را به خاطر دیدار با رئیس جمهور بی معرفت خطاب می‌کند باید در وهله اول برادری و معرفت خودش را ثابت کند. در این کشور هر کسی دست به حمایت از آشوب بزند قابل تحمل است، اما یحیی گل‌محمدی با توجه به کارنامه‌اش وقتی زبان به انتقاد باز می‌کند تحملش سخت می‌شود.

یحیی گل محمدی با دستمزدی همطراز با مربیان بین المللی و درجه یک بر مسند مربیگری تیمی نشسته که هنوز هم به طور کامل خصوصی نشده است. زمانیکه یحیی آن قرارداد چهل میلیاردی را با باشگاه پرسپولیس می‌بست و بودجه و سرمایه ورزش کشور را می‌بلعید آیا به فکر مردم ستمدیده بود؟

آیا یحیی گل محمدی هرگز درآمد خودش را با طبقه ضعیف جامعه مقایسه کرده است؟ پر واضح است که گل‌محمدی اصلا به این مسائل فکر نمی‌کند و از سر عناد و دشمنی با جمهوری اسلامی این رفتار را بروز می‌دهد.

اگر یحیی به فکر کشور و مردمش بود چند میلیارد تومان را خرج بازیکنان بی‌کیفیت تاجیک نمی‌کرد که در لیگ خودشان یک صدم این درآمد را داشتند و دست آخر بدون هیچ افتخاری فصل را به پایان نمی‌رساند.

هنوز صحبت‌های مهدی رسول‌پناه در خاطرمان باقیست که یحیی را به دلالی متهم کرد و هیچ پاسخی دریافت نکرد. اگر رسول‌پناه اتهام ناروا وارد کرده بود مستحق پاسخی در خور بود. بماند که با گذشت زمان برخی از ادعا‌های او در مسائل دیگر رنگ حقیقت به خود گرفت.

یحیی گل‌محمدی اگر به فکر مردم است باید بداند اکنون حقوق نجومی او توسط پول مردمی پرداخت می‌شود که سرمایه‌شان را وارد بورس کرده و سهام پرسپولیس را خریده‌اند به امید رشد دارایی خود که با افتخارات پرسپولیس پیوند عمیقی دارد. یعنی هر نتیجه پرسپولیس روی میزان سود و ضرر آن‌ها تاثیر دارد. اما گل‌محمدی وقتی نتیجه بازی را به تراکتور واگذار می‌کند عدم تمرکز به خاطر اعتراضات را بهانه می‌کند و با سرمایه مردم قمار می‌کند.

یحیی گل‌محمدی که ید طولایی در خصوص خداحافظی‌های نابهنگام و استعفا‌های نمایشی از سرمربیگری پرسپولیس دارد و سابقه بازی با روح و روان هواداران پرسپولیس را دارد چه زمانی دقیقا به خاطر مردم کاری کرده است که حالا از ملی‌پوشان توقع دارد مثل او فکر کنند؟

تفاوت یحیی گل‌محمدی با شبکه‌های معاند چیست که شبانه روز به ملی‌پوشان فشار می‌آورند تا تیم با کسب نتایج ضعیف دلخوشی را از مردم دریغ کند؟ آقای گل‌محمدی شما که به خاطر اعتراضات تمرکزتان را از دست دادید و به تراکتوری که چندان حال خوبی نداشت در ورزشگاه آزادی با تیمی مملو از بازیکنان میلیون یورویی و چند میلیاردی باختید آیا فکر نمی‌کنید این رفتار شما و فشار به بازیکنان تیم ملی ممکن است در عملکرد آن‌ها تاثیر منفی بگذارد؟ یا می‌دانید و از صمیم قلب آرزوی ناکامی تیم را دارید؟

شما که دم از معرفت می‌زنید چرا با مهدوی‌کیا که دوست و همبازی شما بود در بازی خداحافظی‌اش آنگونه رفتار کردید که اشک‌های او هنوز در خاطر تک تک فوتبال‌دوستان باقی مانده است. شما با مهدوی‌کیا هم نه به علت مباحث فنی بلکه به دلایل دیگر که خودتان خوب می‌دانید آنگونه رفتار کردید. پس بهتر است شما در اولین قدم برادری خود را ثابت کنید و بعد در مورد مسائل دیگر صحبت کنید.

برچسب ها: یحیی گل محمدی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار