کمک 742 میلیون تومانی دستگاه های اجرایی و نیکوکاران در شور محوری عاطفه ها
کد خبر: 1105337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004dY1
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت:742 میلیون تومان مساعدت مالی و لوازم التحریر توسط دستگاه های اجرایی و نیکوکاران استان در شور محوری عاطفه ها(۲۴ شهریور ماه) به دانش آموزان نیازمند کمک شد.
سهیلا سعیدی

مجید الهی راد، مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با اشاره به برگزاری جشن محوری شور عاطفه ها در 24 شهریور ماه گفت: در این شور که با حضور دستگاه های اجرایی استان برپا شد بیش از 742 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه هم اکنون از محل این کمک ها بیش از 14 هزار بسته آموزشی برای دانش آموزان کمیته امداد این استان درحال آماده سازی است خاطرنشان کرد: ارزش این بسته های تحصیلی شامل لوازم التحریر، کفش و کیف و... ۵۰۰ هزار تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها امسال از ۱۵ مرداد ماه آغاز شده و تا ۱۵ مهر ماه ادامه خواهد یافت، گفت: برای برگزاری جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردمی امسال 2 هزار و ۶۶۰ پایگاه راه اندازی شده است.

الهی راد افزود: از تعداد پایگاه های مذکور، 2 هزار و ۵۰۰ پایگاه در سطح مدارس استان برپا می شود که کمک های جمع آوری شده در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

وی ادامه داد: علاوه بر آن 178 پایگاه نیز در مراکز نیکوکاری دایر می باشد و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته 13 پایگاه شهری در این استان برپا شده اند که کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند را جمع آوری خواهند کرد.

مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی سال گذشته ۱۹ هزار و ۲۵۰ بسته تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری شد.

 وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳ هزار و ۲۵۰ دانش آموز تحت پوشش این اداره کل قرار دارد، تاکید کرد: تمام تلاش ها انجام خواهد شد تا هیچ دانش آموزی بدون بسته های تحصیلی راهی مدارس نشوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار