عملیات اجرایی ۱۰۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در اردبیل آغاز شد
کد خبر: 1102811
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ctH
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۶
مدیرکل راه و شهرسازی استان:
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: عملیات اجرایی یک هزار واحد مسکونی در قالب نهضت ملی مسکن در اردبیل آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اردبیل، محبوب حیدری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه برای احداث این واحدها سه هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از سوی بانک‌های عامل پرداخت خواهد شد، اظهار کرد: این واحدها با زیربنای کل  ۱۴۵ هزار متر مربع و زیربنای مفید ۹۵ هزار متر مربع احداث و برای تکمیل آن  پنج هزار و ۶۲۵میلیارد ریال اعتبار هزینه خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه سالانه ۱۵ هزار واحد مسکن و تا چهار سال آینده ۶۰ هزار واحد مسکن احداث می‌شود، ادامه داد:  ۹۳ هزار و ۲۶۳ نفر در طرح نهضت ملی مسکن در استان اردبیل ثبت نام کرده اند به طوری که از این تعداد ۵۶ هزار و ۹۸۳ نفر در شهر اردبیل و مابقی در سایر شهرستان‌ها می باشد که۳۶ هزار و ۷۳۵ نفر از بین این افراد واجد شرایط مسکن شناخته شده است.

به گفته حیدری در این استان ۳۳ هزار و ۷۹۳ نفر واجد شرایط دریافت مسکن شناخته شده است، به طوری که امیدواریم تا پایان دولت سیزدهم شاهد بهره‌برداری از ۶۳ هزار واحد مسکونی در استان اردبیل باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل خاطرنشان کرد: طرح اقدام ملی و جهش تولید مسکن یکی از محورهای اصلی برنامه‌های دولت است و در حال حاضر فعالیت محوری دولت سیزدهم در جامعه محسوب می شود که می‌تواند مشمول تمامی اقشار جامعه فاقد مسکن شود.

وی اضافه کرد: با عرضه مسکن ارزان‌قیمت تلاش می‌شود تا از یک سو از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار مسکن جلوگیری و امکان مالکیت برای مصرف‌کننده نهایی فراهم شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی