137 طرح و پروژه عمرانی و صنعتی در اردبیل به بهره برداری رسید
کد خبر: 1102810
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ctG
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
به مناسبت هفته دولت؛
باحضور وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی واستاندار اردبیل 137 پروژه شهرستان اردبیل به مناسبت هفته دولت به بهره برداری وعملیات اجرایی اش شروع شد.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اردبیل، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ وارشاداسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر کل کشور به تدریج تبدیل به یک کارگاه عمرانی بزرگ تبدیل شده است.

وی بیان کرد: سازندگی و کار جهادی مربوط به عرصه مدیریت است و هم‌ اکنون شاهد تحولات اساسی در کشور هستیم و امید می‌رود اقدامات به عمل آمده ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد:  در حال حاضر مشکلات و موانعی وجود دارد که با هدف بدخواهی برای جلوگیری از پیشرفت ایران اسلامی است که خوشبختانه در حال حاضر با تلاش‌های به عمل آمده اقدامات خوبی در حال اجراست.

اسماعیلی با اشاره به اینکه رایزنی‌ها و اقدامات لازم برای افتتاح پروژه‌ها آغاز شده است گفت: در استان اردبیل امروز چندمین پروژه است که در خدمت استاندار اردبیل برای افتتاح یا آغاز فرآیند اجرایی آن حاضر شدیم که مهم‌ترین آن طرح اقدام مسکن است که احداث یک هزار واحد در یکی از مناطق اردبیل آغاز می‌شود.

سیدحامد عاملی استاندار اردبیل هم از افتتاح پروژه های مختلف در مناطق مختلف استان خبرداد وگفت:عملیات اجرایی تعدادی پروژه ها هم دراستان آغاز شد.

فرماندار اردبیل گفت: به مناسبت هفته دولت 137 طرح وپروژه بااعتبار 2هزار و 428 میلیاردتومان اعتبار درشهرستان اردبیل به بهره برداری رسید.

سیدمحمد اعتماد اعجازی ضمن گرامیداشت هفته دولت ویادوخاطره شهدای والامقام اظهارداشت:به مناسبت هفته دولت 137پروژه وطرح بااعتبار 2هزارو 428میلیاردتومان درشهرستان اردبیل به بهره برداری رسید.

وی گفت :با افتتاح این طرح ها وپروژه ها برای هزار و269 نفر در شهرستان اردبیل اشتغال ایجاد شد که درراستای رونق اقتصادی واشتغال شهرستان اردبیل بسیارموثراست.

فرماندار اردبیل گفت:طرح های اقتصادی وسرمایه گذاری بخش خصوصی شهرستان اردبیل درهفته دولت 19طرح بااشتغالزایی 809نفراست که 690میلیارد تومان برای این طرح ها هزینه شده است.

اعتماد اعجازی بیان کرد:کلنگ عملیات اجرایی 6طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی هم به مناسبت هفته دولت به زمین زده  شدکه برای راه اندازی این طرح ها 344میلیارد تومان هزینه می شود وبرای 460نفرهم اشتغال ایجاد می شود.

وی بیان کرد:همزمان باهفته دولت از98 پروژه عمرانی وزیربنایی و عمران شهری وروستایی شهرستان اردبیل بهره برداری رسید  که اعتبارات این پروژه ها 644میلیارد تومان است.

فرماندار اردبیل همچنین ازآغاز عملیات اجرایی 14پروژه عمرانی  به مناسبت هفته دولت بااعتبار 750میلیارد تومان خبرداد وگفت:درسه بخش  مرکزی وهیر وثمرین پروژه های مختلفی به مناسبت هفته دولت به بهره برداری می رسد.

    اعتماد اعجازی گفت:  نخستین هتل پنج ستاره استان اردبیل هم به نام هتل یاکاموز واقع درمیدان قدس اردبیل هم دراین آیین به بهره برداری  رسید و به گردشگران داخلی وخارجی خدمات ارائه خواهد کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی